ja sa domnievam, že Pellegríni ten zdravý sedliacky rozum má, má pokoru pred národom, má sociálne cítenie, veľké politické skúsenosti
ja sa domnievam, že Pellegríni ten zdravý sedliacky rozum má, má pokoru pred národom, má sociálne cítenie, veľké politické skúsenosti
odchádza televízna hlásateľka, ktorá nám tu 5 rokov čítala správy miestného rozhlasu
pajác už nebude pánom prezidentom, ved´ sa všade kam chodil vyťahoval ako moriak
už viac degradovaná funkcia prezidenta ako je, ako je nízko nastavená latka ,už nemôže nižšie klesať, len vyššie zdvíhať je ju možné
ako prvoradá úloha novej vlády ba malo byť vymetenie RTVS, lebo tam je tá stranícke progresívna príslušnosť hlboko zakorenená. Ešte aj tá moderátorská pipka, ktorá moderovala rozhovor s politologom Lášticom po inaugurácii mu dávala provokačné otázky, aby len Láštic kritizoval Pellegríniho a koalíciu. Láštic zachoval zdravý rozum, politilologický etos a nedal sa vyprovokovať, nepovedal je, čo ona chcela počuť.
konečne po 10 rokoch sme počuli prejav prezidenta. Prezidenta, aký má byť. Priamy , rovný s chrbtovou kosťou, zodpovedný chlap. Nie čo nám 5 rokov čítala správy miestného rozhlasu televízna hlásateľka
ten prejav mal lyricko-epický náboj, pre poslucháčky " dívči školy", ale z politického hľadiska mal nulovú hodnotu
pomaly ale isto to dospelo k štádiu, že serešsoudruzi na Slovensku končia
a rozum kde zostal, ten sa tu nespomína
odkedy, až ked´ Matovič padol, predtým mu slúžila
akurát, že na to doplatili, Lúčanský, Kaliňák, Jankovská, Para, Gašpar a veľa ďalších , ako vyšetrovateľov NAKA aj sudcov
ešte by si mal o tom, aké bude počasie v Tatrách
a tak niečo konkrétne k veci, k môjmu príspevku by to nešlo? zrejme na to nemáš
ale ano, progresívnemu a matovičovému
no nič, ak to zhrniem, keď nebol na Slovensku poriadok, bola aspoň sranda
a ja to poviem tatovi, že tu diskutuješ a ten ti ukáže
kto mohol byť tak naivný a mohol očakávať, že z nejakej referentky na mestskom úrade v nejakom bezvýznamnom mestečku bude ýrborný prezidentka, bez politických skúseností, bez manažérskych skúseností. Preto sa aj očakávaný výsledok dostavil, tragédiou je , že na to doplatili všetci Slováci
rada by. ale sa obrovsky bála tej nesmiernej hanby, ktorú by utrpela
teraz beží debata na RTVS, ktorú moderuje Makara a je o prezidentke Čaputovej. Viete si predstaviť, ked´ kľúčovými diskutérmi sú Štulajter z Denníka N / to nepotrebuje komentár/, Samuel Abrahám, to ako horia bratia Česi "jakbysmet", obaja nebotyčne zbožňujú Čaputovú, ďalším je Igor Daniš, tiež známa firma a robia z nej div nie sväticu :jediný rozumný je český politolog Palata. Samotný moderátor Makara tak kladie otázky, aby ju museli chváliť do neba.
Odporúčame