panebože, ale že si hlúpučky a potom to s takýmito "múdrymi" voličmi vyzerá
panebože, ale že si hlúpučky a potom to s takýmito "múdrymi" voličmi vyzerá
má pravdu, druhý pilier žije z I. piliera.Kto platí za neplatičov v II. pilieri? Ak sporiteľ II. piliera z akýchkoľvek príčin nezaplatí odvody do II. piliera, tak musí to zaňho zaplatiť I. pilier, teda Sociálna poisťovňa, my všetci.Kto platí za mamičky, ktoré sú v II.pilieri a idú ma materskú? to by som ti tu mohol vypisovať prípady na celú stranu,ako II. pilier tuneluje I.
musíš prepáčiť, ales negramotnými hlupáčikmi nedebatujem. Prečítaj si akú zmenu ústavy schválila koalícia v decembri 2021 na návrh Čaputovej a fiačanovho advokátskeho kolégia
musíš prepáčiť, ale negramotnými hlupáčikmi nedebatujem. Prečítaj si akú zmenu ústavy schválila koalícia v decembri 2021 na návrh Čaputovej a fiačanovho advokátskeho kolégia
ako premiér pri vzniku pandémia vytiahol si z trezoru pandemické plány a zabránil prieniku kovidu na Slovensko zo zahraničia. prišiel Matovič a protikovidové ,opatrenia Pelleho zrušil
ja len citujem holé fakty, žiadne hoaxy
ostravák nazdar, zdraví ťa porisko
Slováci boli pre ňu niečo, čo jej nestálo za reč, čo nemalo žiadnu cenu, preto ich 650 tisíc podpisov hodila do koša a zmietla referendum zo stolaa nevyhlásila ho, ako jej ústava kázala
už budeme akurát ležať pod stromami ako Arabi hore banánom
sleduj situáciu v politike a študuj viac zákony. lebo takto pôsobíš právne veľmi negramotne, na úrovni malého Jožinka z V.B.. Súd Blahu oslobodil, lebo portrét prezidenta nie je štátny ani znak ani symbol
jediné, čo ešte chýbalo prejavu pani prezidentky bolo rozlúčenie sa s publikom jej známym a jej srdcu blízkym pozdravom " Sláva Ukrajine"
mal by si si skočiť do apatéky a pol litra rozumu naliať do hlavy lievikom, ty Kšeftovič. Najskôr si preštuduj funkcie jednotlivých komisárov, lebo tu šíriš špinavú progresívnu propagandu
a čo má podľa teba na starosti komisár Jackues Barrot, ked tu spievaš ódy na Šefčoviča ty, prešporský mudrľant
veľmi dobre si pamätá, ako po revolúcii začiatkom 90tych rokov nebol záujem výroby a používania PET fliaš, tak veľa chytrákov a novinárov i politikov s vyjadrovalo o našej zaostalosti, že nejdeme s moderným, dokonca mečiarova vláda predložila do parlamentu zákon o zákaze výroby a používania PET fliaš. Nakoniec na nátlak a lobbing západných firiem, západných politikov , najmä nejakej švédskej firmy bol zákon stiahnutý z parlamentu. Dnes vidíme čo PET fľaše priniesli pre životné prostredie. Podobná, vlastne ešte horšie situácia nastane o 30 rokov, ked´ bude nutné likvidovať baterie elektromobilov
Ak chceme dosiahnuť stopku elektromobilovému ošiaľu, tak najskôr musíme dosiahnuť stopku neskutočným bláznom v Bruseli
veru, akurát Slovák právo na život nemá, podľa Budaya
a že sa na záver nerozlúčila s nami známym svojim najmilovanejším pozdravom “ Sláva Ukrajine“
zajtra končí jedna čierna kapitola slovenských dejín a slovenskej politiky
ešte by ju niekto mal nevrhnúť na Nobelovú cenu mieru, zaslúži si. Amíci to určite presadia
vyznelo to od nej veľmi farizejsky
Odporúčame