je to spravodajský odpad a smrdiaca žumpa
k niekto viedol špinavú kampaň tak ten americký podržtaška
ako môže byť odpadová referentka niekde na zastrčenom mestskom úrade vhodným kandidátom na prezidentku?
kto napríklad vráti do II. piliera tých 90 milionov, o ktoré DSSky prišli, kedˇinvestovali do gréckych dlhopisov a sú nenávratne preč ?
neprofitujú ani sporitelia, ale majitelia DSSiek
lebo je to ruleta a v tej málokedy človek vyhrá
lebo dostanú len zlomky peňazí oproti I. pilieru
ale môžu kľudne nechať II. pilier,nech si jeho sporitelia na dôchodku olizujú holé prsty, lebo v DDSkách nebude žiadnych peňazí
budem kľudne konkrétny, zatkli ju v marci 2020, kde bol vtedy Pellegríni?
oprava ... Klimentovi
ale sa odvolala na NS a 5 T dal za pravdu čurillákom a ´špeciálnemu sudu
zrejme by to mali zosobniť sudcovi Šikutovi
ako môže Majerčinová napísať zemanov výrok, že má krásne pred sebou aj za sebou, ale v hlave je to hrošie
perfektne ju vystihol Zeman, Pavel zasa u nej si pochvaľocal prvú vetu zemanovho výroku
ona zrejme si nedočítala ústavu až po článok ústavy o referende
bola symbolom ľudskosti, najmä ak vystrela ochrannú ruku nad čurillákmi a lipšicm, aj symbolom porušovania ústavy, s Fiačanom aj s Nadom
zrejme máš na mysli naďov šuflík, má v ňom hašlerky
ty si z tej pomocnej školy nemal odísť, mal si si priamo ,tam napísať domáce úlohy koľko je 2x3 a 3x3 a podobné ťažké zadania
ak by aj bola nejaká analýza,podľa zákona o utajovaných skutočnostiach musí v najprísnejšom stupni utajenia , musela by byť zaevidovaná v protokole utajovaných písomností na Ministerstve obrany, Naď by ju nesmel mať doma v šuflíku a oháňať sa s ńou na verejnosti. Čiže Naď porušil Ústavu SR aj viacero zákonov
Sudkyňa Denisa Cviková uspela so svojou sťažnosťou na ESĽP. Čo na to sudca Kliment?
Odporúčame