Naď., ani vláda,ani Čaputová na taký akt nemali právo, porušili ústavu aj zákony, lebo vláde nebola parlamentom vyslovená dôvera a ústava hovorí, že každú zahrnaičnú vojenskú zmluvu musí schváliť parlament, čiže Naď je prípad pre prokurátora
Naď., ani vláda,ani Čaputová na taký akt nemali právo, porušili ústavu aj zákony, lebo vláde nebola parlamentom vyslovená dôvera a ústava hovorí, že každú zahrnaičnú vojenskú zmluvu musí schváliť parlament, čiže Naď je prípad pre prokurátora
Sudkyňa Denisa Cviková uspela so svojou sťažnosťou na ESĽP. Čo na to sudca Kliment?
Sudkyňa Denisa Cviková uspela so svojou sťažnosťou na ESĽP. Čo na to sudca Kliment?
posledné štyri roky INEES zrejme nemal odvahu radiť vtedajším vládam , bol ticho. A bolo čo naprávať, resp. usmerňovať
budú musieť, ale akurát tých dôchodcov, ktorí si sporia v II. pilieri
opozícia by to hnedˇpodala podanie na ústavný súd, kde by uspela, bolo by to porušenie ústavy
Bože, opäť si niekto vytvára problém, kde žiadny neexistuje, zrejme nemá do čoho pichnúť
mňa dostane každá, ktorá ma pozve na zmrzlinu, ja totiž rád lížem
prečo tu vlastne vystupuješ , keď nesleduješ každoročné rozpočty jednotlivých rezortov
život nám dokazuje, že Amerika sa vie veľmi dobre postarať o svojich agentov
dúfam, že aj autorka článku bola na povinnej novinárskej stáži / politickom preškolení/ v Amerike
Serióznosť, nezávislsoť a dôveryhodnosť Pravda skončila odchodom šéfredaktora Šabatu
nejaké veľmi krivé a subjektívne dioptrie si autorka článku nasadila a že nenašla novinársky charakter, česť a odvahu sa podpísať. Zrejme ani sama neverí tomu, čo napísala
konečne budú mať možnosť vystúpiť v debatách zástupcovia všetkých politických strán, nie ako doposiaľ, že len vybrané osoby a vybraní politici , či nepolitici a už nebude nejaká pochybná moderátorka rozhodovať o tom, koho vpustia vrátní do budovy RTVS a koho nie
ty ani netušíš akú rozumnú a múdru vetu si zahlásil
toto bol tiež jeden z tých dezinformátorov
toto opäť zorala tiež nejaká vláda neschopných kvázi odborníkov
domnievam sa, že Taraba robí všetko s rozumom, veď nie je možné, aby to bolo ako za Budaya, že rezort životného prostredia mal pridelený najvyšší rozpočet 1,3 miliardy na rok, ktoré zmizli nik nevie kam, lajdáci si mastili vrecká a pritom rezorty zdravotníctva a školstva mali sotva polovicu toho
a čože sa ti ako Lóvakovi na tom nepáči
Odporúčame