najdemokratickejšie je to s lipšicmi aj s čurilákmi
aha, tak to dnes vstával hore zadkom a toto je výsledok, na toto prišiel
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++
Druhé najväčšie ukrajinské mesto je pod paľbou: Raketový útok usmrtil najmenej jedného človeka!
keď TA 3 už nie je spravodajsky to čo bývala. Teraz je na úrovni ostatných TV, je to brak, bulvár
exák si žije ako prasa v živte, oženil sa , má rodinu , nikde nerobí a peňazí má dosť
u nás vo fabrike ešte za komunistov musela byť teplota na dielňach 23 st., aby kovoobrábanie / vyrábanie ozubení/ bolo v presných tisicínových toleranciách.. Pri nižšej teplote obrábania boli výrobky nepresné, zmetkové
za toto by mala Sulíka okamžite zobrať NAKA , ved tým kšeftom s Nemcami Slovensko okradol o obrovské peniaze
nikdy v NATO nebudeme suverénny , svojprávny štát, vždy nás budú mať za niečo menejcenné a používať len ako vojenské slúžky
Len tak náhodne – Čaputová, Radičová, Naď, Martin M. Šimečka, Kolíková, Vášáryová, Leško…, ale aj prokurátor Repa…alebo dokonca akýsi kajúcnik Slobodník…
teda skutočne, samí lepší
kr 93, svätá prostota...... prídeš zaživa do neba, leto takým ako ty patrí kráľovstvo nebeské
ten terminus technikus "stále cenyô slúži na oblbovanie nechcem povedať koho.... a zakrývanie niečoho neželaného
stále ceny, ten pojem používajú pilitologovia a kváziekonomovia na nejasné a nezrozumiteľné rozptýlenie pojmov v tejto oblasti. Hovoria hlúposti a pritom sa múdro tvária. Niečo podobné, ako Mikloš za Dzurindu vykazoval obrovský nárast HDP a to len preto, že do HDP dal vykazovať všetky štátne nákupy na vybavenie štátnych úradov a inštitúcii./ nábytky, koberce, technické zariadenia a pod/. Keď nastúpila ficova vláda, prišiel démarš z Buselu a Slovensko muselo zaplatiť za to pokutu
nikdy se nevráti,pohádky mládi, ze všech pohádek tá nejhezčí.....
v dialektickej jednote so všetkými pajcermi k lepším zajtrajškom Slovenska
to nie je nenávisť, to len popisovanie skutočnej reality. To ochrancovia sú násílníci voči ostatným občanom v prírode. Občania ochranárov nikdy nikde neznásilňovali, čo sa o vlkoch, a celej tej ochranárskej bandr povedať nedá
a mohol by si definovať aký je ten prirodzený les? Alebo skôr popísať?
Odporúčame