nech si ten úbožiak trpí ale nás do toho neťahá. Vlastne on netrpí, on si žije ako prasa v žite, akurát nás chudákov do tej biedy ženie
nech si ten úbožiak trpí ale nás do toho neťahá. Vlastne on netrpí, on si žije ako prasa v žite, akurát nás chudákov do tej biedy ženie
treba vydržať, nech Zelenskyj bojuje, prídu nové voľby v Amerike, nový americký prezident a vojna na Ukrajine skončí
v centrále, na ústrednom výbore Oľano na číslo dverí 3
ja sa domnievam, že on by to zvládol úplne sám, aj bez ministrov, akurát Slovensko by zahynulo
tržby vzrástli, to je síce pravda, ale aj pravdou je, že za tie zvýšené tržby Slováci oveľa menej nakúpia, ako v minulom roku
soudruzi bojovníci so Zelenským na Ukrajine to nebudú mať ľahké, lebo budú musieť bojovať až dokiaľ nepríde v Amerika k voľbám a nevyhrá iný prezident. ten vojnu ukončí
ale povedal to, keď zdôvodňoval presun vojsk NATO do krajín blízko Ruska, dokonca aj na Slovensku. AJ keď naši vojaci odchádzali do pobaltských republík
jazdím na ruské baterky, lebo na americké kolobežky nemajú čípy / Čína vyhlásila Amerika sankcie/
ak by Lipšic musel utiecť má bývanie v Amerike isté. Prišiel predsa ako ich vyškolenec
porovnávaš neporovnateľné. Mečiar bol zlodej a preto má bližšie k Dzurindovi, Miklošovi, kádehákom, oľajnámkom, saskárom , remišom , rodinákom a čaputom
tam kam vkročila noha ochranára zmizol les, drevo, voda, skrátka to, čo príroda a ľudia potrebujú k životu aby prežili. Teraz prežívajú akurát škodné chrobáky a škodný hmyz všetkého druhu a divé svine, medvede a vlky
Kanaďania odvážní, nebojácní a smelí. Oni sa nebáli ani Indiánov, ktorých vraždili, ani tých indiánskych detí zahrabaných v školách
ak Rusi pôjdu strieľať patagónskych tučniakov a natrú sa ich lojom, tak budú neporaziteľný a porazia všetky štáty NATOI
Rusko nemá vo svojej vojenskej doktríne napádať iné, ani susedné štáty, len brániť sa a svojich občanov
jaj veru, kajúcníci, tí sa majú. Sú to kriminálníci a po " priznaní" odchádzajú bez trestu. No nebuď kajúcník, keď ti hrozí kriminál
ale ktorý piatok? Nie ten, kedy sa bude oslavovať výročie Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie? Takk to je ešte času dosti
Odporúčame