heslo dňa: ušetrenie 15 % elektrickej energie je sloboda. A dôchodca, ktorý ušetrí 15 % energie, dostane odmenu 300 E.
heslo dňa: ušetrenie 15 % elektrickej energie je sloboda. A dôchodca, ktorý ušetrí 15 % energie, dostane odmenu 300 E.
ešte by mal Matovič, dôchodcovi, ktorý ušetrí 15 % energie ,dať na Ježiška 300 E
takže niečo podobné sme tu už mali: 15 % ušetrenej elektrickej energie je sloboda
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++, aneb histórie se opakuje. Citát známeho českého novinára - disidenta, ktorý žil v zahrnaičí
a to vlastne ako budú šetriť 15 % elektriny majitelia elektromobilov? Či pre nich šetrenie neplatí?
možno to bude v piatok, keď bude výročie Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie a pani prezodentka má ča, dovted y počká
ale má, len sa ich bojí a oni to preto zneužívajú a nerešpektujú ju
ved´ je to obrovská hanba celý tento cirkus ako pre vládu, tak aj pre prezidentku. Vláda nemá pred prezidentkou žiadny rešpekt ani úctu , pani prezidentka to trpí. Pani prezidentka si absolútne u vlády zabezpečiť rešpekt a autoritu , jednajú s ňou ako s nesvojprávnym subjektom
doposiaľ Česko nebolo v hľadáčiku naprogramovaných ruských rakiet. Odteraz už bude, rovnako ako Slovensko
domnievam sa, že dnes v lesoch spôsobujú orgie a ničia les , vodu a prírodu akurát ochranári svojou nevedomosťou a hlúposťou
ani to vláda netuší, že na upečenie chleba je potrebný plyn alebo elektrina a že autá, ktoré ho rozvážajú jazdia na naftu alebo benzín
vláda bude s tým počítam, potom to bude prejednávať, spracuje analýzu a potom vydá rozhodnutie že bude rozvážať medzi obyvateľstvom viac kontajnerov s odpadkami z potravín / nech sa ľudia nasýtia/
a Naď nakúpi aspoň viac transportérov s kanónom 30 mm na šteklenie nepriateľa pod rebrami
za 6,80 Kčs, ale dvojkilový
to potravinári odkázali tým pravým. Vláda ani netuší, čo je to chlieb, čo treba na chlieb ani že chlieb je náš pokrm každodenný
ale matovičočaputovoliči sulíkovým trepaninám veria
Riško ako vždy hlúpo kecá, klame a zavádza, tie jeho dohody si môže strčiť tak akurát za klobúk, ktorý aj tak nenosí
ja to na úoivni tej Anny Mrkvičkovej
nie petrohradskí poslanci, ale petrohradský poslanec, volený zástupca nejakej mestskej časti, možno, pod mostom, kde kotví Auróra. Hierarchický je to ako poslanec dedinského zastupiteľstva Jano z Hornej Dolnej
pán Hamran sa vyjadrujú ako politik, stranícky podskok, nie ako nezávislý policajný prezident
Odporúčame