keď dnes je celý ten svet akosi hore nohami, asi keď všade je tá kapitalistická demogracia, ale čo je najhoršie, že na to doplácame my, chudoba. Že z nás idú kožu zodrať
keď dnes je celý ten svet akosi hore nohami, asi keď všade je tá kapitalistická demogracia, ale čo je najhoršie, že na to doplácame my, chudoba. Že z nás idú kožu zodrať
tak toto písal Santa Franta. Lebo autori typu Santa Franta majú v " demográcii" zelenú
autorko , ale sa rozohnil, jak matovič. A čo tak to porovnať s naším systémom u nás v súčasnosti?
Ivanko, super, perfektne vyhodnotené, akurát, že súčasný politický systém nepomenoval prívlastkom aký mu patrí, resp. pravým menom. Ale chápem to, to je v takýchto politických systémoch súčasťou žitia
tak prvykrát za dva roky môžem povedať, že pán Krajniak hovorí teraz čistú pravdu. Sulík bol neschopný a domnievam sa, že ani netuší, čo obnáša byť ministrom hospodárstva. Jendou vetou, že je tiež diletant ako všetci ostatní
Tak toto opäť nemá chybu. Podľa autora je jasné, že za všetkým zlom v súčasnosti je Fico, že Fico je vinníkom, že je stále horšie a horšie, že sa Slovensko stále ocitá v hlbšej a hlbšej kríze a že v konečnom dôsledku budú porazení slovenskí občania.
Slovensko už bude mať dvoch pánov Váhu a Tatier. Tým prvým bol Matúš Čák Trenčianský a tiež skončil v okovách. Akurát s tým rozdielom, že Matúš Čák Slovensko budoval a Slovensko sa vzmáhalo a tento pán Váhu a Tatier Slovensko likviduje a ženie do obrovskej biedy
chcel by som tých 11,8 % vidieť, nakoľko veľmi dobre poznám týchto šíbrov
možno to bude mestská časť na nábreží pri zaparkovanej Auróre
možno žijúci zo serešových dolárov, ale nie z leningradskej skládky
poslancom mestskej časti v Leningrade, možno tým vrátnikom skutočne je. ktovie?
a sa domnievam, že nemá rodinu a užíva si mamahotel, takže faktúry neplatí
vojna skočí až budú v Amerika nové voľby a príde nový prezident
ukrajinská armáda prenikla 50 km až k hraničnému bloku. Akurát si divila, kde sa podeli tí Rusi?
neboj, nevypadnú. Vrátnici a prví pomocníci prvých pomocníkov prvých zástupcov na vrátnici nevypadávajú
Petrohradskí poslanci........ napsali soudruzi ze Slovenska. Povedali by kedysi v Čechách
myslieť nestačí, treba poznať pravdu. Potom nečudo, že voľby vyhral Matovič. Slovenskí poslanci v snemovni národov federálneho zhromaždenia / väčšina poslancov/ odhlasovali rezolúciu že nesúhlasia s tým aby v prezidentských voľbách za českú stranu kandidoval Havel. Česi nesúhlasili, tak odhlasovali rozpad.
podal demisiu, lebo od 1.1.1993 malo Českolovensko zaniknúť
no aspon do jednej ruky
keby mala tie predné nárazníka aspon o dve čísla väčšie
Odporúčame