pán prezident sa hanebne domnievajú, že OČTK môže nepohodlných občanov šikanovať a buzerovať dľa vlastnej ľubovôle
pán prezident sa hanebne domnievajú, že OČTK môže nepohodlných občanov šikanovať a buzerovať dľa vlastnej ľubovôle
to je naivné domnievať sa,že Sas bude v opozícii. OnA V OPOZíCII NIE JE ANI NIKDY NEBUDE v tejto kolaícii, to sú len tančeky pre hlupákov
to veľké stretnutie by splnilo účel, ak by sa ho zúčastnili kvalifikovaní odborníci, ale pri stretnutí nekonečných hlupákov, ktorí ničomu nerozumejú, len americkej ideologii to bude hotová kaatstrofa
táto vláda domordovala a zložila na kolená obce ,mestá, ale aj domordovala aj zdravotníctvo, školstvo, sociálny systém, osobnú dopravu a čo ešte čaká Slovensko pád veľa podnikov a obrovské zvyšovanie nezamestnanosti v dôsledku sankcií a z toho vyplývajúcej energetickej krízy
táto vláda domordovala a zložila na kolená obce ,mestá, ale aj domordovala aj zdravotníctvo, školstvo, sociálny systém, osobnú dopravu a čo ešte čaká Slovensko pád veľa podnikov a obrovské zvyšovanie nezamestnanosti v dôsledku sankcií a z toho vyplývajúcej energetickej krízy
táto vláda domordovala a zložila na kolená obce ,mestá, ale domordovala aj zdravotníctvo, školstvo, sociálny systém, osobnú dopravu a čo ešte čaká Slovensko pád veľa podnikov a obrovské zvyšovanie nezamestnanosti v dôsledku sankcií a z toho vyplývajúcej energetickej krízy
ona autora písala,niečo o ľudovej múdrosti, teda ľudovom porekadle a použil autor toto porekadlo nie o spisovnej slovenčine
je to tým, že hlupáci ešte nevymreli, Dôkazom toho je aj celá táto vláda, ktorá vďaka hlupákom vyhrala voľby
to je tá loboda lova po matovičovsky
a budúci rok sa budú vznášať rúžové lízatka nad Slovenskom, Sulík dohodol
a dnes ten debil, český premiér v správach vyhlásil, že vinný za nedostatok plynu v Čechách a drahý plyn je premiér Babiš
za celú túto krízu v Európe môže neschopnosť tejto pani, ak by tam mieste nej za stolom stále kredenc by boli menšie škody pre Európu a kredenc by ani nepotreboval plat
a taká vlastne aj celá vláda
aký minister, také následky pre občanov aj ekonomiku Slovenska
nič moc, niet sa čím chváliť, ak by sa bolo čím chváliť, by sa zelený mužíček chválil do aleluja
akurát to, že táto vláda si v rozpore s ústavou a zákonmi vytvorila nejakú pochybnú komisiu , ktorá zavádza tvrdú cenzúru , podobnú komisiu mal aj Biľak na ÚV KSČ aj Goebels,
ak by tie kyjevské útoky boli také úspešné ako píše ukrajinská propaganda, to by inak prezentovali celému svetu svoje skvelé úspechy
to znamená, že Ukrajina záporožskú elektráreň v najbližších dňoch vyhodí do vzduchu
Hambálkovi to ukradli, takže vlastne de Iure mu nikto nič nezhabal
to je ako chytať holuba vyleteného z hniezda po vyrastení
Odporúčame