nič moc, niet sa čím chváliť, ak by sa bolo čím chváliť, by sa zelený mužíček chválil do aleluja
nič moc, niet sa čím chváliť, ak by sa bolo čím chváliť, by sa zelený mužíček chválil do aleluja
akurát to, že táto vláda si v rozpore s ústavou a zákonmi vytvorila nejakú pochybnú komisiu , ktorá zavádza tvrdú cenzúru , podobnú komisiu mal aj Biľak na ÚV KSČ aj Goebels,
ak by tie kyjevské útoky boli také úspešné ako píše ukrajinská propaganda, to by inak prezentovali celému svetu svoje skvelé úspechy
to znamená, že Ukrajina záporožskú elektráreň v najbližších dňoch vyhodí do vzduchu
Hambálkovi to ukradli, takže vlastne de Iure mu nikto nič nezhabal
to je ako chytať holuba vyleteného z hniezda po vyrastení
Zásobníky patrili Nafta n.p. Gbely. Naftu Gbely sprivatizovali za Mečiara a s ňou aj zásobníky
s tými zásobníkmi Sulík akurát oblboval národ médiá. Zásobníky slúžia akurát ako mobilizačné rezrvy na tri mesiace na kúrenie a varenie pre ddomácností. Pre výrobné podniky to absolútne nestačí, tam musí plyn prúdiť neustále
keď ona je pohrobok , no tých...., oných.....
však ja potiaľ bozkám, pokiaľ necítim tam dole vlhko
však je logické, že sa musí spýtať, prečo ho tam predvolali, keď nevedia ani vyšetrovatelia mu konkrétne povedať čoho sa to vlastne dopustil pri založení tej zločineckej skupiny. Jediné, čoho sa akože dopustill je ,že zverejnil trestné daňové činy Kisku a Matoviča
nebanbíš sa ako info uviesť +7dní. Je to úbohé
takže na Slovensku je trestným činom zverejniť trestné činy a daňové zločiny Matoviča a Kisku
o súčasných mafiánoch písať nemožno, lebo by autor skončil v cele 2 x 2 m s kvapkajúcou vodou na hlavu
a 100 % podporu od štátu dostane ten, kto úplne prestane dýchať, aby už nepotreboval ani bývanie, ani teplo
Kiska nepracovla pre mafiu, Kiska mafia bol
takže už ju nesúdia ze threemu so sulíkovým najlepším kamarátom Kočnerom , ako ju pôvodne obvinili a držali zatvorenú v cele m2x2 m s kvapkajúcou vodou, ale špeciální prokurátori vytiahli iný skutok, spor dvoch mafiánoé v Trenčíne
dokonca sú aj produktovody, ktoré tlačia benzín a naftu zo Slovnaftu do skladov, odkiaľ sú rozvážané cisternami k pumpám
ropa pre mobilizačné rezervy je tiež ukladaná v zásobníkoch. Na to je zákon o hodpodárslekej mobilizácii a príslušné vyhlášky. Nemôžeš o tom vedieť, ked´ si múdry akurát z todovín JOJky a Markízy.
skutočne treba skončiť s vládou mafiánov a zlodejov
Odporúčame