s tými zásobníkmi Sulík akurát oblboval národ médiá. Zásobníky slúžia akurát ako mobilizačné rezrvy na tri mesiace na kúrenie a varenie pre ddomácností. Pre výrobné podniky to absolútne nestačí, tam musí plyn prúdiť neustále
s tými zásobníkmi Sulík akurát oblboval národ médiá. Zásobníky slúžia akurát ako mobilizačné rezrvy na tri mesiace na kúrenie a varenie pre ddomácností. Pre výrobné podniky to absolútne nestačí, tam musí plyn prúdiť neustále
keď ona je pohrobok , no tých...., oných.....
však ja potiaľ bozkám, pokiaľ necítim tam dole vlhko
však je logické, že sa musí spýtať, prečo ho tam predvolali, keď nevedia ani vyšetrovatelia mu konkrétne povedať čoho sa to vlastne dopustil pri založení tej zločineckej skupiny. Jediné, čoho sa akože dopustill je ,že zverejnil trestné daňové činy Kisku a Matoviča
nebanbíš sa ako info uviesť +7dní. Je to úbohé
takže na Slovensku je trestným činom zverejniť trestné činy a daňové zločiny Matoviča a Kisku
o súčasných mafiánoch písať nemožno, lebo by autor skončil v cele 2 x 2 m s kvapkajúcou vodou na hlavu
a 100 % podporu od štátu dostane ten, kto úplne prestane dýchať, aby už nepotreboval ani bývanie, ani teplo
Kiska nepracovla pre mafiu, Kiska mafia bol
takže už ju nesúdia ze threemu so sulíkovým najlepším kamarátom Kočnerom , ako ju pôvodne obvinili a držali zatvorenú v cele m2x2 m s kvapkajúcou vodou, ale špeciální prokurátori vytiahli iný skutok, spor dvoch mafiánoé v Trenčíne
dokonca sú aj produktovody, ktoré tlačia benzín a naftu zo Slovnaftu do skladov, odkiaľ sú rozvážané cisternami k pumpám
ropa pre mobilizačné rezervy je tiež ukladaná v zásobníkoch. Na to je zákon o hodpodárslekej mobilizácii a príslušné vyhlášky. Nemôžeš o tom vedieť, ked´ si múdry akurát z todovín JOJky a Markízy.
skutočne treba skončiť s vládou mafiánov a zlodejov
dnes by už pani prezidentka ani ústavný súd ústavu neporušili, lebo v decembri na odporúčanie pani prezidentky aj ústavného súdu koalícia zmenila ústavu, ale až v decembri , či že vtedy ústavu porušili. Ešte by mala koalícia doplniť do ústavy článok 4 o vedúcej úloha matovičostrany a už to budú mať komplet demokraticky zabezpečené vládnutie a nie do konca volebného obdobia, ale až do smrti
vidím, že nemá význam na takéto primitívne príspevky reagovať
na Slovensku je určite chránený medveď a nie človek . Žiadny človek medveďovi neublížila ni ho nezabil, ale medvede ľudí áno
a pritom stačilo tak málo, neporušiť ústavu prezidentkou a ústavným súdom
ale taktiež nie je žiadny zákon na cenzúru. Akurát táto vlády si vytvorila nejakú určovaciu komisiu, ktorá cenuzuruje, čo môže byť zverejnené a čo nie, v rozpore s ústavou i zákonmi. Presne takúto komisiu mal za komunistov Biľak na ÚV KSČ
Odporúčame