a to ešte nastúpia štyria noví " papundekľoví" odborníci z oľajna na ministerke posty. To bude na Slovensku srandy, keď nebude poriadok, bude aspoň sranda
a to ešte nastúpia štyria noví " papundekľoví" odborníci z oľajna na ministerke posty. To bude na Slovensku srandy, keď nebude poriadok, bude aspoň sranda
a to ešte nastúpia štyria noví " papundekľoví" odborníci z oľajna na ministerke posty. To bude na Slovensku srandy, keď nebude poriadok, bude aspoň sranda
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
veď už aj pani ministerka Remišová stíchla. Už se prestala " vyhrážať", koľko tých miliárd pomoci má nachystaných z Bruselu
ja sa domnievam, že on ten Komunisitcký manifest vôbec nečítal, len píše, čo niekto niekde natrepal nejaké neskutočné voloviny
zásobníky na plyn aj ropu boli sprivatizované, preto nepatria štátu
to boli tri persóny, ktoré dokatovali a nechali rozkradnúť slovenské hospoárstvo : Dzurinda., Mikloš a Zajac
lebo slovenské zdravotníctvo po jeho degradácii a rozkradnutí zdravotníctva už nik nedá dohromady
pán Zajac zrejme myslí prirodzením, keď spája Fica so Sulíkom. Možno preto sprivatizoval zdravotníctvo ako sprivatizoval
Erdogan nie je pokakaný a posr... , nemá strach z Amíkov, lebo im neslúži a preto môže povedať celú pravdu a pomenovať veci pravým menom
ale predsa existuje trasorítka tajtrlíkovaná
Slováci museli veeeeeeeeeeeeľmi draho zaplatiť za svoju hlúposť, aby prišli na to kto Slovensku škodí a kto nie a kto je to menšie zlo pre Slovensko
len nerozumiem tomu, prečo nám strýčko Biden nechce posielať ten ich americký plyn na šífoch, ktorý tak vehementne sľuboval, ak vyhlásime / štáty EÚ/ sankcie voči Rusku. Sankcie boli vyhlásené a americký plyn nikde
Dzurinda pozná úspešný recept, kúpiť poslancov
Slováci museli veeeeeeeeeeeeľmi draho zaplatiť za svoju hlúposť, aby prišli na to kto Slovensku škodí a kto nie a kto je to menšie zlo pre Slovensko
dávam autorovi za pravdu, ja už pol roka nepočúvam žiadne slovenské TV správy, ak, tak jedine české. Tam je to viac profesionálne a sem tam povedia skutočnú pravdu
dnes, ked sa neženia a nevydávajú , tak sa ani nemôžu rozvádzať a žijú len tak nahromade. Vtedy preto ani toľko nemanželských detí nebolo
podľa toho tvojho mokobuka čelní politici nesmeli kradnúť , klamať a podvádzať. Museli slúžiť národu a zlodeji podvodníci, mafiáni, klamár sedeli v base. Dnes je to naopak. Mokobukov už vlastne niet, ale tí zlodeji, podvodníci a mafiáni nieže nesedia v base ale nám vládnu
Odporúčame