Kuciaka som čítal dennodenne temer tri roky. Písal neskutočné kraviny ako všetci Aktualiťáci aj Todová
Kuciaka som čítal dennodenne temer tri roky. Písal neskutočné kraviny ako všetci Aktualiťáci aj Todová
a krovia si ju k obrazu svojmu ako práve potrebujú
už je normálne pri tejto vláde, že prezidentka, vláda, dokonca aj ústavný súd si veselo porušuju ústavu podľa potreby
len nerozumiem tomu, prečo nám strýčko Biden nechce posielať ten ich americký plyn na šífoch, ktorý tak vehementne sľuboval, ak vyhlásime / štáty EÚ/ sankcie voči Rusku. Sankcie boli vyhlásené a americký plyn nikde
len nerozumiem tomu, prečo nám strýčko Biden nechce posielať ten ich americký plyn na šífoch, ktorý tak vehementne sľuboval, ak vyhlásime / štáty EÚ/ sankcie voči Rusku. Sankcie boli vyhlásené a americký plyn nikde
Brusel zaviedol do celej Európy poskytovani dotácii na plynové kotle, centrálne plynové kotolne, plynové elektrárne a teraz to môžu akurát pozbierať, naložiť na loď a vyhodiť do mora
dupa, bratislavký pán z paneláku, príď na videek a poď si kúpiť to drevo, ktorým by si kúril, ak si ho ovšem neukradneš
Bobik, super presne a trefne a stručne vyjadrené. Je to hlas múdrosti a rozumu
Malchárek robil pri tom akurát hlavného skladníka tomu vrchnému zlodejovi
dnes Dolné Bojanovice a zajtra po nás potopa
tie negatíva, ktoré uvádza autor, to je jediný výsledok tejto matovičovlády
keď oni sú všetci do jedného takí "karaktery"
môže to byť pravda, lebo Tódová tá vie všetko ako prvá
tu už vlastne nemá kto ani s kým, ani o čom rokovať.Už je na rokovanie neskoro. Do februára sa ešte dalo rokovať, bolo kedy.
koho voliť? Jedine Fica, až sa všetci títo mafiáni rozutekajú kade ľahšie.
tam, kde vládnu hlupáci už niet pomoci. Akurát, že tí hlupáci si pomôžu
++++++++++++++++++++++++ a nakoniec z toho všetkého je v Európe obrovský bordel a u nás ? Ani nehovorím, hotová katastrofa
Odporúčame