akurát, že Pellegríni zvolal riadne podľa zákona Bezpečnostnú radu štátu a Rada bezpečnosti štátu vydala rozhodnutie , presne v zmysle zákona
akurát, že Pellegríni zvolal riadne podľa zákona Bezpečnostnú radu štátu a Rada bezpečnosti štátu vydala rozhodnutie , presne v zmysle zákona
Pani Remišová ide opäť zmeniť politický dres? Údajne sa zúčasnila oľanogulášpartie v Liptove. Tá sa ide zodrať pre službu národu.
a životy budú pľúcne ventilátory a toľko momentálnych nemocničných lôžok a pľúcnych ventilátorov nebude mať nik k dispozícii.
v polovici 80 tych rokov vyšla v časopise Civilná obrana odborná štúdia dvoch českých / federálnych/ infektológov, kde dopodrobna rozviedli novú zbraň hromadného ničenia - bojový biologický prostriedok, vírus vypestovaný v amerických laboratóriách Pentagonu. Mal názov Q horúčka alebo Horúčka skalistých hôr. Dopodrobna boli rozpracované príznaky a boli presne zhodné s kovidom a v prípade prenosu nákazy na nepriateľské územie dôjde k obrovským úmrtiam, nakoľko nebudú lieky, a jedniný prostriedok, ktorý môže zachrániť zdravei
pani prezidentka stále verí, už dva roky , ale vôbec si neuvedomuje, že v tomto prípade platí známe slovenské príslovie: nikdy nebude zo psa slanina, ani z vlka baranina
vidno, že pána redaktora absolútne nezaujímajú ťažké časy na prežite, ktoré nestali a ešte len nastanú občanom nielen v Európe , ale i v Česku, ale zaujímajú ho len prorusky orientované sily " krajnej pravice a krajnej ľavice". Veľmi plytká a dovolím si tvrdiť až primitívna žurnalistická úroveň autora
fuhrer bude naďalej rozhodovať čo bude a ako bude a v parlamente to bude štvorkoalícia stále , až do nových volieb. Celý tento bordel je niečo také, čo nazývajú bratia Česi: škatule, hejbejte se!
ale predtým, než NR SR tento zákon schválila ústavný súd porušil ústavu, aj pani prezidentka , lebo NR SR schválila túto zmenu ústavy až v decembri 2021, dáááááááááávno po vydaní uznesenie ÚS o nemožnosti referenda aj porušením ústavy pani prezidentky
pán Krajniak, tiež sú veľmi vďačný pánovi exministrovi Lipšicovi, že nepustili na svetlo božie dokumanty z Gorily, ktoré mali pán minister ukryté v šuflíku v pracovni ministra
pán Krajniak ako vždy začal debatu uspávaním hadov / v tomto je jednička/ a potom už len drzo skákal do rečí svojmu oponentovi
ako to takto ďalej pôjde s ukrajinským zeleným mužíkom a jeho banderovskými fašistami bude Putin nútený všetky ukrajisnké prístavy zablokovať, aby nemali za čo západní oligarchovia financovať vojnu na Ukrajine
autor článku je zrejme dobre finančne zaistený pán z bratislavského paneláku, ktorý vôbec ani len netuší ako žijú ľudia v regiónoch, ako žijú dôchodcovia, ako žijú pracujúci za slovenské nízkopríjmové platy. Možno racionálnejší bo bol, ak by ukázal fotografie desaťtisicov, ktorí nespáchali samovraždu, ale sa " zrazili " s vlakom, ktorí nespáchali samovraždu, lebo vypadli z balkona z 9. poschodia a to len preto, lebo nevideli šancu v tomto pondiatom kapitalizme žiť ako človek.
Nech sa príde pozrieť ne neobrobené a nezasadené a nezasiaté polia, len pokosené trávy kvôli dotáciám, lebo ľudia ani firmy nemôžu gazdovať a hospodáriť na tých poliach, lebo zasejú a zasadia a nezožnú. Zožne premnožená divá zver, jelene , lane, srny, divé svine
nie som novinár, ale určite by som s expremiérom debatoval na vysokej úrovni, dobre pripravený nie ako stajňový pinčel vypustený od paničky a štekajci na všetko čo vidí a ča sa hýbe
ak si pozvem ako hosťa expremiéra a predsedu politickej strany, tak prejavujem k hosťovi patričnú úctu aká sa na kultivovaného človeka patrí a tak s ním jedná, nie ako divoký , neskrotený šapsel, ktorému spoločenská úcta k hosťovi nič nehovorí a drzo mu skáče do rečí a nedá mu dohovoriť. keby aspoň skákal do rečí s múdrymi rečami, ale s plytkými sprostosťami
teraz debatuje na TA 3 moderátor Durer s Pellegrínim. Je to niečo otrasné. Dve tretiny doslova drísta Durer magoriny, sem tam pustí Pellegriniho k slovu. Durer pôsobí ako divoko štekajúci pes, vôbec nie ako rozumný a múdry moderátor, schopný viesť politickú debatu na najvyššej úrovni.
teraz debatuje na TA 3 moderátor Durer s Pellegrínim. Je to niečo otrasné. Dve tretiny doslova drísta Durer magoriny, sem tam pustí Pellegriniho k slovu. Durer pôsobí ako divoko štekajúci pes, vôbec nie ako rozumný a múdry moderátor, schopný viesť politickú debatu na najvyššej úrovni.
teraz debatuje na TA 3 moderátor Durer s Pellegrínim. Je to niečo otrasné. Dve tretiny doslova drísta Durer magoriny, sem tam pustí Pellegriniho k slovu. Durer pôsobí ako divoko štekajúci pes, vôbec nie ako rozumný a múdry moderátor, schopný viesť politickú debatu na najvyššej úrovni.
aj keď komentár je komentárom a názorom jeho autora, asi sotva by mal byť primitívne debilný
keby len kradli ropu, ale dokonca tam vyvolali protivládny ozbrojený puč a chceli zvrhnúť prezidenta Asada. Až Rusi im v tom zabránili v puči, lebo ropu kradnu stále, tým že vystrelili 27 striel s plochou dráhou letu z Kaspického mora na východ od Rieky Eufrat, kde Amíci majú ťažné zariadenia, kde boli dislokovaní islamskí teroristi slúžiaci Amíkom a rozstrieľali im ozbrojené zložky islamských teroristov, ktorých si Amíci držali v Sýrii a moci sa znovu ujal prezident Asad
Odporúčame