môže to byť pravda, lebo Tódová tá vie všetko ako prvá
môže to byť pravda, lebo Tódová tá vie všetko ako prvá
tu už vlastne nemá kto ani s kým, ani o čom rokovať.Už je na rokovanie neskoro. Do februára sa ešte dalo rokovať, bolo kedy.
koho voliť? Jedine Fica, až sa všetci títo mafiáni rozutekajú kade ľahšie.
tam, kde vládnu hlupáci už niet pomoci. Akurát, že tí hlupáci si pomôžu
++++++++++++++++++++++++ a nakoniec z toho všetkého je v Európe obrovský bordel a u nás ? Ani nehovorím, hotová katastrofa
akurát, že Pellegríni zvolal riadne podľa zákona Bezpečnostnú radu štátu a Rada bezpečnosti štátu vydala rozhodnutie , presne v zmysle zákona
Pani Remišová ide opäť zmeniť politický dres? Údajne sa zúčasnila oľanogulášpartie v Liptove. Tá sa ide zodrať pre službu národu.
a životy budú pľúcne ventilátory a toľko momentálnych nemocničných lôžok a pľúcnych ventilátorov nebude mať nik k dispozícii.
v polovici 80 tych rokov vyšla v časopise Civilná obrana odborná štúdia dvoch českých / federálnych/ infektológov, kde dopodrobna rozviedli novú zbraň hromadného ničenia - bojový biologický prostriedok, vírus vypestovaný v amerických laboratóriách Pentagonu. Mal názov Q horúčka alebo Horúčka skalistých hôr. Dopodrobna boli rozpracované príznaky a boli presne zhodné s kovidom a v prípade prenosu nákazy na nepriateľské územie dôjde k obrovským úmrtiam, nakoľko nebudú lieky, a jedniný prostriedok, ktorý môže zachrániť zdravei
pani prezidentka stále verí, už dva roky , ale vôbec si neuvedomuje, že v tomto prípade platí známe slovenské príslovie: nikdy nebude zo psa slanina, ani z vlka baranina
vidno, že pána redaktora absolútne nezaujímajú ťažké časy na prežite, ktoré nestali a ešte len nastanú občanom nielen v Európe , ale i v Česku, ale zaujímajú ho len prorusky orientované sily " krajnej pravice a krajnej ľavice". Veľmi plytká a dovolím si tvrdiť až primitívna žurnalistická úroveň autora
fuhrer bude naďalej rozhodovať čo bude a ako bude a v parlamente to bude štvorkoalícia stále , až do nových volieb. Celý tento bordel je niečo také, čo nazývajú bratia Česi: škatule, hejbejte se!
ale predtým, než NR SR tento zákon schválila ústavný súd porušil ústavu, aj pani prezidentka , lebo NR SR schválila túto zmenu ústavy až v decembri 2021, dáááááááááávno po vydaní uznesenie ÚS o nemožnosti referenda aj porušením ústavy pani prezidentky
pán Krajniak, tiež sú veľmi vďačný pánovi exministrovi Lipšicovi, že nepustili na svetlo božie dokumanty z Gorily, ktoré mali pán minister ukryté v šuflíku v pracovni ministra
pán Krajniak ako vždy začal debatu uspávaním hadov / v tomto je jednička/ a potom už len drzo skákal do rečí svojmu oponentovi
ako to takto ďalej pôjde s ukrajinským zeleným mužíkom a jeho banderovskými fašistami bude Putin nútený všetky ukrajisnké prístavy zablokovať, aby nemali za čo západní oligarchovia financovať vojnu na Ukrajine
autor článku je zrejme dobre finančne zaistený pán z bratislavského paneláku, ktorý vôbec ani len netuší ako žijú ľudia v regiónoch, ako žijú dôchodcovia, ako žijú pracujúci za slovenské nízkopríjmové platy. Možno racionálnejší bo bol, ak by ukázal fotografie desaťtisicov, ktorí nespáchali samovraždu, ale sa " zrazili " s vlakom, ktorí nespáchali samovraždu, lebo vypadli z balkona z 9. poschodia a to len preto, lebo nevideli šancu v tomto pondiatom kapitalizme žiť ako človek.
Nech sa príde pozrieť ne neobrobené a nezasadené a nezasiaté polia, len pokosené trávy kvôli dotáciám, lebo ľudia ani firmy nemôžu gazdovať a hospodáriť na tých poliach, lebo zasejú a zasadia a nezožnú. Zožne premnožená divá zver, jelene , lane, srny, divé svine
nie som novinár, ale určite by som s expremiérom debatoval na vysokej úrovni, dobre pripravený nie ako stajňový pinčel vypustený od paničky a štekajci na všetko čo vidí a ča sa hýbe
Odporúčame