načo sú takí ombudsmani, akých tu máme, načo taký ústavný súd aký tu máme, načo takí špeciální prokurátori akých tu máme, ked´ sa absolútne nedodržiava zákon a právo?. Zbytočne vyhodené stámiliony
načo sú takí ombudsmani, akých tu máme, načo taký ústavný súd aký tu máme, načo takí špeciální prokurátori akých tu máme, ked´ sa absolútne nedodržiava zákon a právo?. Zbytočne vyhodené stámiliony
domnievam sa, že výsledky práce ombudsmanov všetkého druhu, ktorých máme sú úplne zbytočná strata peňazí, času. Sú to trafiky pre " naších" ľudí
ako môže ústavný súd vydať uznesenie, že vydaná legislatívna norma vládou je síce v rozpore s ústavou, ale keď je dobre myslená môže platiť? Ved´ takého rozhodnutia ústavný súd vydáva akurát v Kocúrkove a na Slovensku
veď treba , aby sa šíril Slovenskom kovid a na to tu máme predsa Ukrajincov
V Bulharsku už vlády vyhnali lopatami a palicami a už majú novú, samozrejme u nás novinári o tom nič nevedia. zrejme na rade je Česko. Ktovie kto bude ďalší?
už hneď po jednaniach Gorbačova v Reykjawiku s Reaganom bolo cítiť vo vzduchu, že niečo zlé sa stane, lebo neuzatvorili žiadne písomné dohody, len džentlmenské dohody a džentlmenské dohody uzatvárané s kapitalistickými nanažranými zlodejmi a podvodníkmi vieme ako skončia .Katastrofou ale bol sľub Gorbačova Reganovi, že nech se bude diať čo sa bude diať v krajinách bývalého východného bloku, že vojensky nezisiahne ako v 68.
bolo ich tam najmenej 100 tisíc a 28. septembra sa pridajú aj odborári a vyhrážajú sa generálnym štrajkom
ak niekto protestuje proti fašistickej vláde, tak hnedˇsú to ruské sily, veľmi chytré
zrejme čoskoro Mikas začne opäť vydávať svoje vyhlášky a premiér vyhlási núdzový stav a zákaz štrajkovania
Na demonstraci proti vládě se v Praze sešlo kolem 70 tisíc lidí | (1:40) | video: iDNES.tv
„Cílem naší demonstrace je nutnost změny, hlavně v řešení otázek cen energií, zejména elektrické energie a plynu, které způsobí destrukci našeho hospodářství už letos na podzim. My jsme vyzvali premiéra Petra Fialu, aby s námi jednal, ale bohužel nemáme žádnou odpověď. Takže budeme dále tlačit na to, aby tato vláda skončila. Budeme chtít její demisi,“ uvedl spoluorganizátor akce Jiří Havel.
„Požadujeme dočasnou vládu odborníků a vypsání předčasných voleb. Pokud vláda demisi nepodá do 25. září, tak na demonstraci 28. září ohlásíme nátlakové prostředky.
prečítaj si hned´na začiatku kovidu uznesenia vlády, mikasové vyhlášky aj rozhodnutia ústavného súdu na ne a hned budeš doma
preto nám je na Slovensku ťažko,,lebo toto nám tu priniesli Buday a Kňažko
aj Bulhari usporiadali obrovské protesty a vyhnali vládu palicami a lopatami a nová vláda už jedná s Ruskom o obnovení starých platných zmlúv na dodávky plynu a ropy za staré, lacné ceny.
„Česká republika potřebuje českou vládu. Fialova vláda je možná ukrajinská, možná bruselská, ale rozhodně ne česká,“ řekla.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/v-centru-…
Podobnosť slovenskej vlády s českou čisto náhodná. V Prahe žiada 100 tisíc demonštrantov, vládu aby odstúpila, že chcú českú vládu, nie ukrajinskú, nie bruselskú, nie americkú
preto sadne do tejto vlády jak šrób do matky
ďakujem ti za múdry a rozumný príspevok a najmä že bol konštruktívny a priame k veci. Vidno, že" múdrí" a vzdelaní ľudia na Slovensku ešte nevymreli. Sláva matoviča
a Kremský? Ten nie je schopný viesť ani tragač po rovnej ceste
celá táto vláda je jedna obrovská bieda, aká tu za celých 30 rokov nebola
Odporúčame