Nalepka so znackou firmy zakazana je. Vsetky ostatne veci, ktore kapitan spomina su povolene
Nalepka so znackou firmy zakazana je. Vsetky ostatne veci, ktore kapitan spomina su povolene
A ta je v narodnej rade zakazana?
To maju zjavne plochozemci
Nemoze propagovat politicku stranu, politicke hnutie, firmu. Co z toho propagovala?
Tak si ten clanok este raz precitaj. Je zakazane propagovat politicke strany, politicke hnutia a firmy
Takze este raz, co porusila?
Co konkretne porusila?
Kyory predpis porusila?
Taketo problemy moze mat len kapitáň semafor
VW momentalne predava o 20% menej aut ako v roku 2019 a naozaj sa velmi cudujem, ze o velkom prepustani sa zacina hovorit az teraz v roku 2024. To je cisty socializmus
plochozemcom to mozno este nenapisali do manualu, ale my stale berieme plyn od rusov. akurat, ze ti rusi ho predavaju za rovnaku cenu ako nori, alebo usa
pelleho lacne energie v praxi
ak sa usetrene peniaze rozumne investuju, tak ja ako rodic dvoch malych deti som za.
inak zabudol si na minimalne dochodky, tie nas stoja rocne 800 mol
stat nema vlastne peniaze. ma len nase dane a odvody, cize tie dochodky zaplatia ti, co platia dane a odvody - vsetci ludia a firmy na slovensku. a hlavne teda to je len prezieranie penazi, to nie je ziadne investovanie, nic.
kto asi tak tie 13.ste dochodky zaplati? nechysta sa nahodou konsolidacia - v pripade tejto vlady len zvysovanie dani?
kde sa prestavkovalo 21 mld eur?
kolko je 2,7 mld eur : 5,5 mil obyvatelov?
plochozemci a fico na tento navrh pluli od rana do vecera a zrazu zdvihaju dph este viac
ja som uz pri zavadzani minimalnych dochodkov v roku 2016 pisal, ze to bude musiet niekto zaplatit
ty o com točíš ty truba. na burzu nevstupuje stat, ale konkretne firmy a tie tam nakupuju alebo predavaju energie cele desatrocia
Fico uz 12 mesiacov riesi, ako vytiahnut kamosov z basy a ako zabezpecit, aby sa jeho kamosi do basy nedostali.
Kolko casu venoval reforme samospravy, statnej spravy aby mohol zacat prepustat tych uradnikov, ako on rad slubuje?
u koalicnych poslancov to samozrejme nevadi
ty tu tvrdis, ze stale dotuju. ja sa pytam koho teraz dotuju????
nie co bolo 50 rokov dozadu
Odporúčame