Ďakujem lebo na tú čurindovu bandu som skoro zabudol
Ďakujem lebo na tú čurindovu bandu som skoro zabudol
To ešte nedali pokoj tej Podhájskej?už je každému jasné že Podhájska chcú položiť na kolená a následne kúpiť za drobné.
Neuveriteľné je že kovařika volajú na vysvetlenie čo polícia robila počas protestov ale že kovařik a jeho nadriadeny ušiak zmarili akciu na zatknutie kajucnikov to vládnej bande absolútne nevadí.mozem povedať že táto vládna banda je už horšia ako bývalá banda a ešte ozobracili a zadlžili národ na desatrocia
V prvom rade treba tu športovkyňu ľutovať lebo ma stále psychické problémy keďže v minulosti uvažovala o samovražde a jej vystupovanie na OH v Tokiu len utvrdzuje že nieje v poriadku
Stupka len kľud.vies čo je 70milionov ľudí?ja píšem o nedávnej minulosti a prítomnosti vrazdiacej mašinérie z poza oceánu
Ak protestovala za obete vrazdiacej politiky USA ktorú rozširovali po celom svete a hlavne na blízkom východe tak s ňou súhlasím ale asi protestovala za svoju komunitu v USA
Pentaci majú zálusk tak vládna mafia robí čo môže aby to kúpili za lacný peniaz
Načo vážiť keď sa už dlhšiu dobu používajú špeciálne kamery na odhaľovanie elektromotorčekov v bicykloch.a keď francuzom je málo tak nech im tie bicykle zrengenuju a bude kľud.nevedia prehltnúť že dvojmilionove Slovinsko má veľké ciklysticke talenty
Najskôr pozatvaraju hraničné priechody a teraz ich chcú otvárať:)to je banda neschopných babrakov čo zrujnuju naše Slovensko
No neviem ale Hudáček za trinásť rokov v repre neukázal nič.priemerny brankár na ktorého sa za dva týždne zabudne a nik si nespomenie že hrával v repre.
Matelkovi keď skončí ochranka tak nech sa prejde sám po nejakom námestí až vtedy zistí čo je to sprcha pluvancov:)
A tie nicky čo si vymenoval obsluhujú dvaja ľudia:))))
Toto te totálny rozpad právneho štátu.skutocna mafia nám teraz vládne a obávam sa že ak nebudú predčasné voľby tak škody na našom štáte budú astronomické
Poriadna hlúposť že Sputnik bude v EU zakázaný:)lebo keby to tajtrlici spravili tak Rusi môžu zakázať západné vakcíny a je vymaľované:)
Novinári by sa mali zamerať či igorko nepodvadzal aj na základnej škole:)
Už ten tvoj novovytvoreny účet je fakt úbohosť:)prezerať koľko ich máš?10 alebo 20?
Nerozčuľuj sa lebo ti praskne cievka v lebeni:)
Odporúčame