Za ten bordel čo sa deje na blízkom východe môžu USAcikovia a NATO a ver že islamistov nik neobdivuje ale vlastne si práve ty podporoval západné vraždenie v krajinách blízkeho východu.a ponaučenie znie nikdy never amikom+jeho spojencom
Za ten bordel čo sa deje na blízkom východe môžu USAcikovia a NATO a ver že islamistov nik neobdivuje ale vlastne si práve ty podporoval západné vraždenie v krajinách blízkeho východu.a ponaučenie znie nikdy never amikom+jeho spojencom
Prepadnutie Iraku,lybię, Sýrie a Afganistanu demokratickým západom by si pomenoval ako?
Taliban je taká istá zver ako USAcikovia a USA+NATO stratili všetku dôveryhodnosť vo svete
Čo zase točiš za sprostosti ako tvoj vodca Matelko:)islam je zlo ktoré môžem prirovnať k nacizmu,fašizmu a k USAkovu
Veď nedávno všetci prozápadný analytici tvrdili že kabul budú obliekať mesiace:)Na USAka a NATO sa môžeš vždy spoľahnúť že keď im horí u zadku tak zdrhnú ako smradkovia
Myslím že keď skončil núdzový stav tak lekari a sestričky húfne opustili slovenské nemocnice lebo to aj avizovali
To myslíš vážne že ja agresívne útočím?:)
Už vám nič neostalo len tá vaša agresivita voči ľuďom čo sa nechcú očkovať odpadom.ja ti vôbec nezakazujem aby si sa očkoval a kľudne sa očkuj aj každý týždeň
Stačí sa pozrieť do Izraela ako to preslávené očkovanie dopadlo:)no katastrofalne
Z kovařika bude v budúcnosti vzorový kajucnik:)
Pudlik, ušatý a gambaty by mali bručat v lochu
Ten pajac nech si zvyká na tepláková bundu
A ako tu vojnu začal?prezrad nám:)
Myslím že policajný zbor už nik nedá do poriadku po tejto mafiánskej vlade
Rozklad právneho štátu v priamom prenose.to čo táto vládna Mariánska banda dokázala za rok a pol by sa aj Talianska mafia cervenala od hanby.a extrémistické médiá denník nenávisti a SMEti túto vládnu mafiu krvopotne podporujú
Každá reforma od 89 roku len okradala ľudí a táto reforma nebude výnimka lebo mám zlé tušenie že nás okradnú o to najcennejšie zdravie.ked porušia nemocnice tak ľudia a hlavne dochodcovia to budú mať mimoriadne horšie
Ak olajna nestihnú pozatvárať opozicnikov do ďalších volieb tak môžu očakávať že keď olajna skončia v ďalších voľbách v opozícii tak bude odplata a kajucnici sa budú vyrábať ako má bežiacom páse ako to teraz olajna robia svojou diktaturou
A tá reforma je pre ľudí alebo pre pentiakov čo za lacno poskupujú vyradené nemocnice?
A cez stredozemné more prichádzajú ďalší a taliani plaču že si ich máme rozdelit
A už NATO vyhralo vojnu v Afganistane keď tak narýchlo odchádzajú?
Odporúčame