Milo je fakt srandista keď chce vnútiť ľuďom že Rusko je hrozba a rozumne uvažujúci vedia kto chodí plienit krajiny po svete kde po ňom ostali milióny obetí a Rusko to nebolo.Milo to tvoji zamestnávatelia z USAkova sú hrozba pre svet
Milo je fakt srandista keď chce vnútiť ľuďom že Rusko je hrozba a rozumne uvažujúci vedia kto chodí plienit krajiny po svete kde po ňom ostali milióny obetí a Rusko to nebolo.Milo to tvoji zamestnávatelia z USAkova sú hrozba pre svet
Zelenskyj chcel volať Putinovi a nedovolal sa:)je jasné že keď Ukrajinci začnú ofenzívu na Donbase tak Rusi to nenechajú tak.Korok s naďom sú prousacky agenti
Nastuduj si komu Rusko posledné roky predáva zbrane a potom kecaj.a za ten konflikt si Armeni môžu sami keď si zvolili také vedenie štátu a Rusi im to dali celé aj vyzrat
O akej hanbe ty zase trepeš?obe krajiny používali Ruské zbrane len stým rozdielom že armeni boli vo vojenskej technike trpaslík.
Keby medzinárodné spoločenstvo fungovalo ako má tak vojnový zločinci z USAkova a Briti čo vraždili a prepadávali krajiny na blízkom vychode by stáli pred vojnovým tribunalom za vojnové zlociny
Tak teraz brzdí lebo nedávny prezident bielej chatrče Obamba tvrdil že majú sat.snimky zo zostrelu ale verejnosti to nemôžu ukázať lebo je to tajné:)))no ty si z velkeho mesta a ešte blbý:)
Tak toto je fakt brutál čo si vygrcal z papule.To Ušiaci a jeho verne psy rinčia zbraňami a spomen si ako vraždili v Iraku , Afganistane, libyi ty tvoji super demokrati
Pardon Jemenu
Rusi majú radi strieľanie?hneď si spomeniem na USAcku demokratickú pomoc Iraku,Afganistanu,Nemení,libyi a ďalším krajinám čo tam postrieľali v milionoch
Nie ale tvoji banderovsky nacisti
A ako dopadli Ruské zbrane v náhornom karabachu?:)
Ukrajinský nacisti zavraždili malého 5rocneho chlapčeka na Donbase a západ sa stará o Rusku armádu na vlastnom území?
Usačikovia sa presúvajú na Ukrajinu a NATO blázni bluznia o Ruskej hrozbe:)a Ukrajinci sa už nechali počuť že zaútočia na Donbass a následne na Krym a podľa nich majú Rusi sedieť zo založenými rukami?bolo jasné že keď sa dostanú demokrati v USA k moci na čele s Bidetom zastatym tak budú provokovať po celom svete
Tak teda pŕŕ.hegerovci nie sú kresťania ale sektárska banda
A po sto dňoch budú chcieť ďalších sto dní?:)už stačilo a v predčasných voľbách im to voliči spočítajú.Remisova by si mala hľadať novú stranu lebo jej žalude koncia
Matelko sa obával že príde o štátnu ochranku tak súhlasil zo všetkým a Sulík padol totálne na samé dno a začal sa zahrabavat do bahna.A presprostela kompa vie že predčasné voľby je jej koniec v politike
Takúto vládu na planéte zem a v priľahlom vesmíre nenájdete.
Ako môže mať človek čo pajcnul diplomovku nejakú česť?:)alebo ako môže tento blázon odísť so cťou keď mu umrelo v nemocniciach vyše 9tisic ľudí z ktorých aspoň polovicu mohli zachrániť vcasnou liečbou.
Ja tým poslancom držím palce aby svojho vodcu udržali v premiérskom kresle:-)
Odporúčame