áno, mne už viackrát napadla paralela s poddanými, nič sa v podstate nezmenilo od čias stredoveku. Iste, máme tu rôzne technické vymoženosti, ale princíp ostal rovnaký- tí hore utláčajú, užívajú si a my dole na nich pracujeme a dotujeme ich radovánky. Akurát že všetko je na "vyššej" úrovni

