ale nebudem hnusná, tak ok- za blog, info- dávam plus
ale nebudem hnusná, tak ok- za blog, info- dávam plus
dlho si nevydržal pri svojom predsavzatí cez víkend nepísať....:)
podľa mňa bol najmä tým predátorom ...nepíšem, že nech mu je zem ľahká, lebo keby bolo na mne, pokojne sa pozerám na to, ako by bol podrobený mučeniu
je dobre, že si chceš cez víkend oddýchnuť, aj ja si občas dávam záväzky....:))
k dvojke - nesúhlasím, čítala som podrobne spracovaný životný príbeh Ghislaine Maxwell, takže som si istá, že sexuálnym predátorom bol , popritom mohol byť aj kupliarom aj všeličím iným
Fico Lajčáka potrebuje- pravdepodobne ide o kšefty v zbrojárskom priemysle
rada by som si raz prečítala aj blog, kde by bol aspoň náznak kritiky osoby či skutkov R.Fica , ale toho sa zrejme nedočkám
to je super správa, a veľmi dobrá by bola, keby na front odišiel aj Zelenskyj
belgický premiér- závan zdravého rozumu ...
humus na slovenský spôsob
áno, Trenčín je krásne mesto - aj kvôli tomu hradu
ale v kritickej alebo nečakanej situácii sa prejaví...
nemá tento blog už tretí názov? nuž, ak takto sa má zvýšiť jeho čítanosť....:)
tak je, ako píšeš a pritom mnohé z tých detí sú celkom šikovné, lenže čo s tým? kým budeme v EU , na rázne riešenia môžeme zabudnúť, tak ako sa EU postupne likviduje sama , tak vlastne robí prekážky aj týmto deťom na ceste k lepšiemu životu
a druhá vec- škodlivá progresívna ideológia a takisto to, že rómske hlasy sú potrebné pro voľbách , preto nikto nemôže nahlas povedať , že cisár je nahý
ja osobne by som ozaj vplyv dedičnosti nepodceňovala, ako sa vraví krv nezaprieš, veď preto dvaja súrodenci vychovaní rovnako môžu byť úplne rozdielni . Obdivujem blogerku , ja by som si rómske dieťa do opatery nezobrala
tak ich treba hrdinov osloviť, aby si adoptovali rómske dieťa, raz dva by zmĺkli poniektorí a tí skutočne dobrí odborníci určite povedia, že ak homosexuálny pár spĺňa podmienky pre výchovu, je to lepšia voľba ako DD
a isteže, majú pravdu až nato, že realita je iná a často deti (dieťa) vychováva sama matka, kde je vtedy ten vzor?
tak zase jeden schopný obohatí našich susedov
nemal by podpísať, ale je medzi dvomi mlynskými kameňmi- jeden z nich sa volá Matúš Šutaj Eštok
ja len stále žasnem nad hlúposťou všetkých tých, ktorí Pellegrinimu pripomínajú , že vďaka ním bol zvolený- títo hlupáci, či už politici alebo voliči (hlupák je v tomto prípade výstižné slovo) si asi myslia, že by bolo lepšie , keby bol prezidentom Korčok, pretože iná možnosť vtedy nebola, všakáno?
.:))))) bludy, bludy, drísty , táraniny
tebe chýba hlavne , hlavne sebareflexia
prajem pekný večer
obúvať sa do človeka za výzor môže iba primitív , a takisto iba primitív môže sympatizovať s primitívnymi vulgárnymi vyjadreniami Bombica napríklad aj na adresu žien
Odporúčame