Natalia, skúste napísať pánovi Borisovi Johnsonovi, pani Kaji Kallasovej a pani Ursule von der Leyen - nahrabali si dosť. vojna im vyhovuje, určite vďačne prispejú
Natalia, skúste napísať pánovi Borisovi Johnsonovi, pani Kaji Kallasovej a pani Ursule von der Leyen - nahrabali si dosť. vojna im vyhovuje, určite vďačne prispejú
ani Ukrajina ani Rusko nie sú demokratické krajiny, ale Rusko je veľmoc, silný štát a to aj vďaka silnému a schopnému Putinovi. Ukrajina? slabý odvar Ruska, tam je pri moci banda zločincov, tam bo vždy neporiadok , lebo chýbal vodca , ktorý by tlupu držal nakrátko
Rusko je agresor, k vojne nemalo dôjsť, odsudzujem to, hoci mala svoje príčiny, no od čias, keď zločinec Johnson pritlačil Zelenského k múru ssa reakciám Rusov a ich postupu nemožno čudovať
ešte doplním, občas mi prebleskli hlavou presne tie myšlienky čo aj blogerovi- predtým sme o nej ani nevedeli, nezaujímala nás a dobre bolo
ďakujem, že on dal mojim myšlienkam takú peknú formu
Ursula je škodná
potrebovali by ešte nášho Mura, aby to tam viac rozbehol- ale ktohovie? ten by možno rozbehol celkom opačné aktivity...
takéto výzvy nestačia, treba postupovať ráznejšie
tipla by som si, že si Róm, aj podľa iných príspevkov. Neotravuj tu sprostosťami! a nauč sa pravopis. Neviem, koľko máš rokov, ale často píšeš ako pubertiak
+++++++ súhlas s tým, ako hodnotíš "blog" o Lacovej, aj ja som bola pobúrená z rovnakého dôvodu
pán Fabian, ani Duchoň nebol zlý film, bol natočený vkusne a nesúhlasím, že vo filme bol podstatný jeho alkoholizmus, to je len váš uhol pohľadu. Režisér má právo vybrať si, čo vo filme zdôrazní, ktorý aspekt naopak dá do pozadia. Ak by bol chcel zdôrazniť alkoholizmus, bol by išiel ďalej, do ďalších rokov, keď sa z neho stavala troska, mohol natočiť aj ako umiera, ale ten záver bol optimistický a venovaný jeho tvorbe. A že Nepela je dobrý film, to viem už teraz, hoci som ho zatiaľ nevidela , čosi už mám v živote napozerané a film je môj najväčší koníček
blog je trocha o inom a to hlavne o škodlivom chorom progresívnom myslení ohľadom rómskej otázky , o vytĺkaní kapitálu a hlavne o tom, že to najhoršie riešenie je niekoho z tejto komunity žijúcej v takýchto podmienkach odškodňovať, lebo to by si potom videl, čo by sa dialo
a rómsku otázku je potrebné riešiť inak, spravodlivo, ale tvrdo a rázne
ako? nepýtaj sa ma radšej(určite nie nejakou elimináciou už narodených )
natan, na VŠ sme sa učili, že iba jeden pud je silnejší ako pud sebazáchovy a to je pud materinský
aj popálená matka myslí predovšetkým na to, ako zachrániť svoje deti, niektoré matky radšej s nimi umrú , no neopustia ich
nechcem ale súdiť, toto je ťažká situácia...a nikto z nás by ju nechcel zažiť
Odporúčame