tak sa niektorí boja vlády progresívov, že už odteraz robia predvolebnú kampaň Smeru
preto sa mi páči napríklad bloger gabo, lebo nemá problém vyštartovať tak po jednej, ako i po druhej strane, ak má pocit, že si to zaslúži
tak sa niektorí boja vlády progresívov, že už odteraz robia predvolebnú kampaň Smeru
preto sa mi páči napríklad bloger gabo, lebo nemá problém vyštartovať tak po jednej, ako i po druhej strane, ak má pocit, že si to zaslúži
.:))))))) rozosmial si ma, maguso
no, možno ak by nebolo vidno , že ide priamo o Barteka a ak by bol fakt dobrý herec, presvedčivý, tak by to šlo pozerať ...ono aj v tom porne treba vedieť hrať..
a nech sa tu nikto na nás nepohoršuje, nie my sme otvorili túto tému..)))
mirius, dám ti lekciu zo slovenčiny- možno sa ti zíde: mužský rod je bezpríznakový, to znamená, že pri komunikácii zahŕňa v sebe mužský aj ženský rod, kdežto ženský rod je príznakový, nemôže zahŕňať aj ten mužský
kapišto? ak nie, skús pomaly a viackrát
aj smerák môže byť fanatik, aj jeden aj druhý môže byť značne obmedzený
ale máš pravdu, my ženy sme omnoho tolerantnejšie, hoci samozrejme- existujú aj rebeky
mám
nuž, tí, ktorí sú ozaj objektívni, si urobia názor na tvoju odpoveď (že nie si schopný okrem demagógie dať dôkazy) a tí ostatní , pritakávači...tí nestoja za reč...
nuž, Karol, bol by to celkom zaujímavý blog, keby som ti verila, že ty si ten stabilný a zodpovedný ...
k Druckerovi sa bližšie vyjadrovať nebudem, v niečom môže mať bloger pravdu, v niečom s Druckerom súhlasím
chcela by som však blogera vyzvať, aby zverejnil konkrétne minimálne tri také akcie- kde sa konali a kedy - lebo napísal: "Do škôl prenikajú kadejaké pokrokárske mimovládky, podprahovo šíriace ideológiu LGBTI, genderizmus, ambivalentný prístup k drogám…"
Ak bloger nevie nič konkrétne uviesť, tak úmyselne zavádza
najvyšší čas zo spolku bláznov vystúpiť
bude to určite skvelý zážitok , Peter je dobrý spevák a dobrý človek
ďalšia lúpežná výprava Spojených štátov
a kto píše, že s Druckerom vo všetkom súhlasím? oceňujem, ako komunikuje a menežuje, proti vakcinácii výhrady nemám, , niekto musí brániť deti, ak majú deb..ných rodičov, aby nám v budúcnosti nezomierali na čierny kašeľ a iné pliagy, ja mám námietky proti inklúzii
prajem pekný večer a týmto by som našu debatu ukončila
som rada, že ste ocenili Druckera
len dúfam, že Šimon Nemec nepovie verejne niečo, čo nebude v súlade s vaším presvedčením , bola by škoda, keby ste prestali pozerať aj hokej
a mám taký názor, že hlavným tvojím cieľom je za každú cenu obhájiť R. Fica a preto takýmto "vymývaním"sa snažíš dať do úzadia fakt , že Epstein bol sex. predátorom. A taký človek ako Lajčák hádam nemal ani potuchy o tejto Epsteinovej záľube? myslím, že určite o čomsi vedel a napriek tomu pokračoval v komunikácii , lebo cieľ svätí prostriedky
ja mám taký názor, že hlavným cieľom blogera je za každú cenu obhájiť R. Fica a preto takýmto "vymývaním"sa snaží dať do úzadia fakt , že Epstein bol sex. predátorom. A taký človek ako Lajčák hádam nemal ani potuchy o tejto Epsteinovej záľube? myslím, že určite o čomsi vedel a napriek tomu pokračoval v komunikácii , lebo cieľ svätí prostriedky
a začiatok iného rozumného komentára v inom blogu- Knihy nemôžu za to, kto ich predáva ...
ak trafíš husi, často prechádzajú do osobnej roviny, ako aj pani dole podo mnou. A takí ľudia takisto prispievajú k polarizácii spoločnosti, lebo sú presvedčení o svojej neomylnosti a veria v "starú dobrú pravdu" namiesto starého latinského :časy sa menia a my sa meníme v nich. Treba ostať v odbornej, prípadne politickej rovine a nešpekulovať, kto má aké dôvody, lebo dochádza k bludom a paranoji a to nie je tiež u tejto pani prvý prípad. Blog nie je politicky zameraný.
takisto vravel: ani náboj nepôjde na Ukrajinu a nepridal k tomu že zo štátneho
Fico sa proste nepýta, ale diktuje, robí si, čo chce
ale nebudem hnusná, tak ok- za blog, info- dávam plus
dlho si nevydržal pri svojom predsavzatí cez víkend nepísať....:)
Odporúčame