ďakujem za prínosný blog
ďakujem za prínosný blog
táraniny... a keby to bola pravda, dnes je vlastne z neho už mŕtvy muž
Neklam, kalioskop, klameš! odkedy som ťa prichytila pri klamstve, neverím ti
bola by "sranda" , keby sa chopili šance získať peniaze Rómovia a nehovoriac o špekulantoch, a ak vedia dokázať, že práve len a len vakcína im spôsobila problémy, tak nech skúšajú a skúšajú a skúšajú
a o výsledkoch si myslím svoje, lekárska obec konajúc v dobrej viere (lebo zlý úmysel je "ľahko" dokázať iba v tupých hlavičkách) z toho problémy mať nebude , jedine ak by sa našli ľudia, ktorým sa vakcinácia neodporúčala z nejakých dôvodov a lekár by ich "donútil"
už vidím tie zástupy...možno pár ale ozaj dokázateľných prípadov...
podľa mňa za tým treba hľadať hlavne biznis-peniaze, no to neznamená, že sa situácia nemôže vymknúť spod kontroly
nie, Rusko určite nechce útočiť na štáty NATO a ak niektorý štát by mal radosť z útoku na Rusko, bola by to Veľká Británia
a ešte doplnenie pre S.U - je celkom možné, že príbeh so ženami si bloger vymyslel
blog bol dobrý, zaujímavý, akurát že bloger sám seba nevidí reálne
hlavne, Karolko, by išlo o lúpež storočia a za nápady takej škodnej ako Leynová by sme potom platili všetci
takže sa Rusom nečuduj
ďakujem za krásne spomienky , nepoznala som ju síce, ale cítila som to presne tak, ako ste napísali- pekná, láskáva a hlavne so zmyslom pre humor , proste Dáma do voza a do koča
ak chcem niekoho skritizovať takto verejne na blogovisku, môžem to urobiť ostro, priamo, ale nie vulgárne
to, že tu redakcia trpí takéto blogy , je jej hanbou
nemusíš ma tu poučovať a písať tu svoje múdrosti
Pellegrini by ako premiér vedel byť aj rázny a zároveň nepolarizovať tak ak Fico
ale aký by bol Fico prezident? radšej na to nemyslieť
to ale neznamená, že je k..va , to, o čom spieva, a ako to spieva, je nevkusné, jej čin možno odsúdiť, ale nie ju ako človeka takýmto spôsobom- to nemusí byť pravda
niektorí svätuškári môžu byť oveľa horší ľudia ako ona , autor blogu mal blog napísať iným spôsobom - môj názor
práveže Hlas išiel do volieb s tým, že sa líši od Smeru a prvé čo urobili, bola pomoc skorumpovaným oligarchom a zlodejom
mýliš sa, to, že si nevedeli nájsť vlastné témy a ich predsedom sa stal nepodarený klon R. Fica, to im berie percentá
ženy túžia po mieri , táto a pár jej podobných nie, opája sa mocou a peniazmi
sebareflexia nula bodov
Odporúčame