každý deň sa dozvedáme o nových a nových svinstvách. Domovy, ústavy pre mládež a všelijaké podobné spolky a to aj charitatívne sú semenišťom týrania a zneužívania- v minulosti aj teraz
každý deň sa dozvedáme o nových a nových svinstvách. Domovy, ústavy pre mládež a všelijaké podobné spolky a to aj charitatívne sú semenišťom týrania a zneužívania- v minulosti aj teraz
áno, Zelenskyj sa bojí o vlastný život, jeho nezaujímajú životy Ukrajincov, ktorí bojovať nechcú
v roku 2022 mohlo dôjsť k dohode medzi Ruskom a Ukrajinou , ktorú prekazil B. Johnson , Ukrajina mohla ostať celistvá, no západ chcel bojovať a Rusko poraziť
tak sa bojovalo a síce Rusko je agresor, ale je aj logické, že ak má v rukách takmer celý Donbas , chce operáciu dokončiť a mať ho celý, veď tam žijú prevažne Rusi.
niektorým dlhšie trvá, kým si uvedomia, koľko je dva a dva a niektorí sú takí tupí, že ani na takú jednoduchú matematiku nemajú (Kaja Kallas)
dvojaký meter je žiaľ vizitkou tejto doby
za článok plus
bloger má pravdu, no myslím, že aj terajšia koalícia by kritizovala hoci aj ten najlepší návrh druhej strany
ja osobne považujem za nemorálne a proti zdravému rozumu, ak koalícia (ktorákoľvek) nepodporí zo zásady ani ten najlepší návrh opozičný, hoci by prospel ľuďom, tak by to fungovať nemalo
ešte aj z tak peknej , pozitívnej udalosti robia niektorí komentujúci žumpu, ale to napokon vypovedá o nich
súhlasím s premiérom- ešte by si začali zapaľovať chatrče, aby dostali peniaze ...
jeden z tých, ktorý má zdravý rozum...a že ich ubúda...
krásny vek a kus vynikajúcej práce
nech odpočíva v pokoji
výborné herecké obsadenie, ak je aj scenár kvalitný, tak bude kvalitný aj film...
s tebou je zbytočné sa baviť , točíš si dookola svoje negativity, ktoré s týmto blogom nemajú nič spoločné
milý spomienkový blog , páčil sa mi
mesto Košice sa mi páči, hoci svojím spôsobom malo negatívny dopad na celý môj život, ale to je už dávna minulosť a teraz keď mám možnosť , rada si vychutnám čarovnú atmosféru centra
áno, takto médiá šíria strach a vyvolávajú nenávisť - ale chcem upozorniť, že na titulky redaktori veľký vplyv nemajú, o titulku rozhoduje "vyššia moc"- editor, šéfredaktor.. niekedy sú sami redaktori z titulku znechutení
jemu síce niet pomoci, ale koľkých ohrozuje
ideálna by bola nejaká výrazná forma verejného protestu či štrajku- lekárov, vedcov(väčšina je určite príčetná) , aby pritlačili Fica k múru, aby odvolal toho...už čo je veľa, to je veľa, ohrozuje životy ľudí- navyše s tou krvou , že ju treba zlikvidovať
len kedy to už bude?
za odmenu...
hoci to zaobalil do pekných fráz, za tento blog sa ferro môže hanbiť a takisto všetci, čo ho obhajujú
nie je celkom v poriadku človek, ktorému prekáža akákoľvek zbierka, ktorá pomôže zlepšiť kvalitu života deťom, starým ľuďom, či chorým a inak trpiacim
všetkých fašistov, aj tých ukrajinských a aj tých, čo páchali genocídu na čele s vodcom Netanjahuom
Odporúčame