viem, že to nie je smiešne, ale občas mám zvrátený zmysel pre humor , tak ma to celkom pobavilo , hoci prvky humoru, samozrejme, v príbehu boli
ja by som sa tvárila v takomto prípade milo, a usmievala by som sa na nich odušu v prípade, že by som sa ich bála, prípadne by som sa snažila čím skôr odísť z ich dosahu a rozhodne treba ísť tam, kde je viac ľudí a nie je človek s takýmito sám

