ešte doplním- každý , kto je rozumný, už pochopil, že nemá zmysel bojovať so soc. sieťami , lebo ak si niekto niečo vsugeruje, aj tak ho o opaku nepresvedčíš
ešte doplním- každý , kto je rozumný, už pochopil, že nemá zmysel bojovať so soc. sieťami , lebo ak si niekto niečo vsugeruje, aj tak ho o opaku nepresvedčíš
s týmto súhlasím ,mirius,- na strednej škole nám profesorka dejepisu povedala vetu, ktorá mi utkvela v pamäti: Nikdy muž nie je taký slabý, ako keď bije ženu
tak ja mám mínusky za Korčoka a mirius za Pellegriniho nie? a pritom použil rovnaký výraz ako ja a dokonca prvý , to čo je toto tu za systém? hanba!
blogerka vie, že pán prezident jej neodpovie, dala to tu z iných dôvodov a prezident sa určite nebude zhadzovať ani tým, aby odpovedal komentujúcim na sociálnych sieťach, na ktoré chodí mimochodom veľa jemne povedané hlúpych ľudí. Netreba prepierať to, čo sa deje doma, na verejnosti .
ja skôr viem o tom , že mnohí pochopili, akou škodnou je Ivan Korčok
teraz s tebou , mirius, súhlasím v tom, že napísala blog na základe dvoch príspevkov, pretože jej mnohé blogy sú omnoho precíznejšie, hľadá si rôzne zdroje a tému rozoberie detailnejšie
ľudia toho narozprávajú, ak chcú ublížiť...(hoci v jeho prípade nič nevylučujem) , no zaujímavé je, že k druhej manželke sa veľmi pekne správa a aj ju počas choroby podporoval, aká to zmena...
a napokon , nikdy nie je na vine len jeden partner, hoci môže mať väčší podiel viny
ak ale fakt prvú ženu bil, nezaslúži si ľútosť
Pavla rada nemám a mnohí Česi už pochopili, akou škodnou je , na druhej strane brať vážne sociálne siete môže len človek, ktorý nemá dosť skúsenosti, alebo je naivný
ľudia napíšu mnohé nezmysly a ubližujú, sociálne siete sú pre mňa novodobým zlom , klebeta sa šíri a dobré meno je už navždy pošpinené. Píšem všeobecne, ale aj tak by som brala tie vety o Pavlovi s rezervou , hoci netvrdím, že to nemôže byť pravda
Búrlivé výšiny sú geniálnym dielom, je to jedna z mojich najobľúbenejších kníh. Ďakujem , že ste ma upozornili na sprznenie tejto klasiky, ani po nej nebudem pátrať. Úplne mi stačí verzia s J.Binoche a R. Fiennesom , s tou som veľmi spokojná, hoci kniha sa nahradiť filmovým spracovaním nedá
veľmi dobrý zápas ,aj naši , aj Švédi boli dobrí, škoda len tých rozhodnutí rozhodcov
držím palce , nech nám to aj naďalej tak dobre hrá!
lydka, ešte ani Matovič nie je takým zlom ako Naď , Matovič je pomstychtivý, tiež má nevyberaný slovník , ale nie je psychicky v poriadku na rozdiel od Naďa, ktorý robí veci dopredu premyslené a ozaj je schopný ísť aj cez mŕtvoly. Matovič mal občas aj nejaký ten dobrý úmysel , ktorý stroskotal na jeho neschopnosti, Naď ide do krajnosti a dotiahne veci do konca
o mŕtvych len dobre...ale v celom tom prípade ľutujem jedine to malé dieťa
a takýto haj..l bude niekomu kázať, aby sa nedal očkovať
a kde ostalo to tvoje večné my- oni?
myslím, že s ňou narábam určite lepšie ako premiér
zbytočne niekedy veľa filozofuješ a hráš sa so slovíčkami , ak píšem, že mám pocit, tak mám pocit, nepíšem, že je to tak
už to len ty máš právo pýtať sa, ty bývaš občas osobný až až
v Královom oku smietku vidíš, vo svojom ani brvno, preto...
myslím, že ju výstižne pomenovali v okolí tornádo, sama to tu napísala
dnešná doba potrebuje bojovníkov , ale s niektorými je život ťažký
téma skôr pre odborníkov, len neviem, čo vidí blogerka, keď píše, že chlapec na fotke vyzeral ,akoby ho matka mala odviezť k psychiatrovi . Ja na nej nič také nevidím .
alebo skôr cítia, že voľby sa blížia
obdivuhodné, ak prežil, je to dôkaz, že dostal šancu ešte niečo dokázať, len mám pocit, že sebareflexiu si ešte nestihol spraviť
ty fakt šaškuješ, cacok, mirius má pravdu
ja hodnotím ferrov štýl a mám právo napísať, že štýl iných blogerov sa mi páči viac , ja netvrdím, že ferrove názory občas nezdieľam aj ja, áno, niekedy s ním súhlasím, niekedy nie, teraz som reagovala na milana
Odporúčame