Zločin komunistického zázraku v produkcii mäsa a výroba morálnych úchylákov
zovšeobecňoval na Rusov? ... :-)))))))))))))))
to čo je za výraz? .... som rád, že nemám takú logiku ako ty .... živím sa hlavou a pri tvojej logike by som zomrel do hladu :-))))))))
ešte raz ti to vysvetlím ... skúsim trochu ináč ... v každom národe sú dobrí aj zlí ľudia .. no a ide o to, ktorým národ dovolí presadiť sa ...no a to platí aj na Rusov v prípade Lenina ... a jeho následovníkov ... to napísal timpe .. je to logické a tým, že si napísal, že aj Nemci to urobili, nevylučuješ to, čo napísal on ... len si to rozšíril
a viac ti to nebudem vysvetlovať .... ak to ani po tomto nepochopíš, si beznádejný prípad .. a ja beznádejný optimista :-))))))))))