to nemôže ... to by bol odchod z vládnej koalície
"Obdivuhodná" bola aj bratská pomoc ... ušli pred Nemacami do ZSSR a išli rovno do gugalgov. Toto nás v škole súdruhovia neučili.
na číslo 90 % som neprišiel, bolo uvádzané v médiach v roku 1992 ... no a ja som si ho zapamätal ... nemôžem za to, že mám dobrú pamäť :-)
Nepadne ... Smer podporí euroval a vláda bude pokračovať ďalej :-)
Skús napísať Rozborilovi do Modrého z neba, možno ti splní sen :-D
chceli to českí politici, bežní občania boli proti ... a takú vec, ako je rozdelenie, republiky nemalo robiť pár politikov, malo rozhodnúť referendum
mýliš si európsku úniu a eurozónu ... a nie len toto ...
čo sa R-U týka, je pravda, že aj teraz majú niektoré štáty väčšie slovo v EU, ale hádam to nechceš porovnávať so situáciou v R-U, kde Slováci nemohli rozprávať svojim jazykom
ázia a amerika nás musí brať ako celok, neuzatvárajú zmluvy s jednotlivými štátmi ako to bolo v minulosti
nemáš základné vedomosti o tom a trieskaš ... :-)
Tak tak ... holt, Slováci potrebujú nejakého Jánošíka, ktorý sa o nich postará, bude bojovať za nich ... a kto im to sľúbi, toho volia ... že to nesplní, to ich netrápi. V každom prípade sa to lepšie počúva, ako keď im niekto povie - sme na tom zle, musíme šetriť, obzvlášť, keď ten dotyčný chce, aby šetrili len iní
Bude výbuch. Ďuro Slanina a Jano Kapusta tresnú v krmče krígle o zem a objednajú si ďalšie pivo a borovičku.
Keby mal mať každý národ svoj samostatný štát, tak by na svete bolo milion štátov ( ten milion je myslený obrazne) ... štát je v prvom rade ekonomický útvar a rozdelenie nám spôsobilo obrovské ekonomické škody, čítal som vyjadrenia nejakých ekonómov, vyjadrovali sa, že rozdelenie nás stálo jeden rošný štátny rozpočet ... stačilo dohodnúť lepšie pravidlá a mohli sme fungovať ďalej .. a keď už si spomenul Rakúsko - Uhorsko, tak pre to to platí rovnako ... stačilo dať rovnaké práva všetkým národom a mohlo fungovať ďalej ... a mohlo patriť k veľmociam v Európe ... len na začiatku 20. storočia ešte nebolo politici na tkej výške, aby si toto uvedomili .. no a v ČSFR neboli ani v roku 1992 na takej výške
čo myslíš, prečo sme v EU? .. načo je vlastne EU? .. zase len kvôli ekonomike ... lebo ak vystupujeme voči USA a ázijským štátom ako jeden ekonomický partner, tak dosiahneme viac ako samostatné štáty
niečomu naozaj nerozumiem ... takým ľuďom, ako si ty :-)
súhlasím ... sranda musí byť, aj keby na chlieb nebolo :-)
nehánaj sa, napísala, že to bola mraznička, tak to bola mraznička
aj tie dve, čo mali, boli mrazničky .. bol v nich mráz +5 °C .... a v hornej poličke s dvierkami aj menej
hanbi sa ... ako môžeš takto okydávať uvedomelých a čestných súdruhov :-))))))
napísal si ... u nas nebol komunizmus,ale sme sa volali socialisticka republ. ... a adresoval si to mladším ročníkom ..
ty o tom nevieš, ale socializmus išiel dole vodou, časom by dospel do tej žobroty .... ako v KĽDR, na Kube
školstvo sme nemali zlé, ale západ nám ho nezávidel ... naši žiaci mali lepšie všeobecné vedomosti ... ale to je všetko ...
nepleť mladšie ročníky s nejakým socializmom a komunizmom ... komunizmus podľa toho, ako nás to učili, bola hlúposť, vedeli to všetci .... všade vo svete sa jednotlivé etapy označovali podľa vládnucej triedy ... feudáli - feudalizmus ... kapitalisti - kapitalizmus ... komunisti - komunizmus ...
už zabudni na tie nezmysly o komunizme ako najvyššom štádiu socializmu ... tomu neverili ani súdruhovia :-)
priznám sa, že pochádzam z chudobných pomerov ... ale mnohí známi a aj príbuzní boli prachatí a zaboha nemohli kúpiť mrazničku ... zrejme nemali tie správne známosti .. nemôžem napísať, že ani tú správnu knižku, ale to by nebola pravda, viacerí z nich boli v strane
kde vy ste na tie veci chodili?
ale to je jasné ... keby napísal, že 1 + 1 = 2, tak by sa o tom nediskutovalo
ale keď napíše, že 1 + 1 = 3, tak sú na to hneď reakcie .... jedni píšu, že je to blbosť, lebo 1 + 1 = 2, druhí sa ho zastávajú, že je to správne, lebo to je menej ako 4 :-)
zase píšeš o ničo, čo nevieš, čomu nerozumieš .. prečo to robíš? :-)
v prieskumoch o rozdelení bolo viac ako 90% ľudí proti rozdeleniu Československa ... rozdelenie chcelo pár politikov.
Odporúčame