nemám :-)
A čo sa stane, keď do toho budem ťahať Kaníkovcov? ... Daj riešenie.
Kto ti zabezpečí garancie DSS? ... Fico? ... Môže ti to sľúbiť, ale zabezpečiť to nedokáže.
Ale tebe ide hlavne o sľuby, ich splnenie ťa netrápi. :-)
SaS verí, že svojim zásadovým postojom si udrží svojich voličov ... neuvedomujú si, že ak zapríčini pád vlády, tak mu tie zásady nepomôžu
ty si magor :-))))))))))))))))
ja som napísal prvý 90% ... ty si mi vyvracal tento argument svojim príspevkom o voličoch SNS ... to sa robí tak, že vychádzaš z toho, ako som to ja myslel, nie ako ty ... keď nie si schopný toto pochopiť, tak každá debata končí ...
a keby som prijal tvoje argumenty ... je pravda, že 87 % nie je 90 ... len mi ešte prezraď, čo to znamená .... keby prebehlo referendum a proti by hlasovalo 87 % obyvateľov, bol by rozdiel medzi tým?
A čo sa týka dnešneho dňa .... neviem, či by ti kaplan prežil, k tomu sa neviem vyjadriť ... ja chcem, aby padla vláda .... nech je sranda :-)
tak mi to vyvsetli :-)
hlavne, že si pochopil, čo som chcel povedať mojim príspevkom ... skús čítať medzi riadkami :-)
prečo by som mal reagovať na toto? ... R-U sa rozpadli, lebo prehrali vojnu ... a hlavne preto, že nezabezpečili rovnosť pre všetky národy ....
a opäť opakujem .... keď už ti ide len o to, ako by hlasovali Slováci o rozpade republiky, tak prevážna väčšina bola proti ... veď sám Mečiar bol proti, tak sa zobuď .. tým, že mi budeš nadávať, sa nestanú tvoje bludy pravdou ...
ale aspoň sa ti uľaví :-D
panebože .... ešte raz .. ja som napísal, že okolo 90 % obyvateľov bolo proti rozdeleniu ... samozrejme že obyvateľov celého Československa, tak to tam musím pchať ... a ty si argumentoval, že toľko ich nemohlo byť, lebo SNS mala 13 % ... lenže ona nemala 13 % v rámci celej republiky, ale len na Slovensku ....
ale keby sme brali len Slovensko že 13 % voličov SNS bolo za rozdelenie, stále je tých 87 % proti rozdeleniu prevážna väčšina ... írtem? :-D
ja som napísal, že okolo 90 % obyvateľov bolo podľa prieskumov proti rozdeleniu ... a ty si napísal, že toľko ich nemohlo byť, lebo SNS mala okolo 13 % .... na chvíľu nemysli na politiku a sústreď sa na matematiku ... zoberme približne že čachov bolo 10 milionov, slovákov 5 milionov .... tak kolko percent bolo tých 13 % slovakov z 15 milionov obyvatelov ČSFR? .... ak s tým budeš mať problém, daj vedieť, pomôžem ti :-)
Karol ... nenpísal si, čo je lepšie .... alebo nazvime to menej zle ... schváliť euroval alebo nie?
No a ešte mi tam chýbal zbojník Rumcajs ..... toho som mal v detstve rád ... nikdy nikoho nezabil, strielal len žalude :-)
trepať si môžeš, čo chceš, to je pravda ... článok nie len IBA o hrdinstve tých žien, ale AJ o tom, ako sa dostali do armády ... že mnohé by nikdy nebojovali, keby mali na
výber ....
a hlavne sa mi páči, ako ťa vytáča to, že súdruhovia neboli takí ideálni, ako sme sa o nich učili .... zastávaš sa zločincov, len preto, že sú z tvojho košiara ... a tým sa k nim pridávaš
viem, čo je paralela, viem aj na čo sa používa .. len ty ju zneužívaš na odpútanie pozornosti od komunistických zločinov :-)
keby som vedel, akú radosť urobím tebe a tvojim kolegom, čo ti dali plusky, tým preklepom, tak by som ho urobil naschvál .... :-)
ešte je tam aj druhý preklep ... ušli pre Nemacami ... skús sa aj k nemu vyjadriť, keď už nemáš čo povedať k tomu, že Sovieti likvidovali ľudí, ktorí im verili, ktorí od nich čakali pomoc
nie len toto, ale hlavne toto ... a ak sa ti to zdá bezvýznamný fakt, tk ti prajem, aby ťa niečo také postihlo, možno by si dostal rozum
a nepleť sem američanov, článok bol o ženách, ktoré bojovali v 2. svetovej vojne ... keď bude článok o USA, môžeme preberať ich ...
slečna je jasnovidka? ... čo takto prezradiť mi, aké čísla budú vylosované v piatok v hre Euromiliony? :-)
skúsme spolu rozmýšľať ... čo je lepšie .. jeden väčší štát alebo dva menšie?
zisti si, kto bol vo vedení SNS v tých rokoch a netrep
ty píšeš, čo tušíš, ja píšem, čo bola skutočnosť
a vypočítaj si, keď mala SNS na Slovensku 13 %, koľko to bolo v rámci celej ČSFR ... absolútne nevieš rozmýšľať, len sa tu zosmiešňuješ :-)
nad týmto si musel dlho rozmýšľať ... môžeš byť na seba hrdý :-)
súhlas ... politici skúšali, čo si môžu dovoliť .. no a mohli si dovoliť veľa ... tak bola nastavená politická kultúra a teraz je ťažké ju zmeniť
... a si si istý, že by sme nemali tie nohy polámané, ak by neprebehla tzv. revolúcia? :-)
v Nemecku porebehla, v Maďarsku prebehla, v Poľsku prebehla, ZSSR sa rozpadol a my by sme tu hájili vlajku socializmu jediný .... ako náš priateľ KĽDR na ďalekom východe a kamarádi Castrovci na Kube :-D
Už sa preber, nemysli na to, čo by bolo ... je tu taká situácia aká tu je a treba ju riešiť .. a hlavne sa nespoliehať na iných, ale na seba
hnedé máš ty, ale v hlave .. ja som nepísal nič o spokojnosti alebo nespokojnosti, ja som len napísal svoj názor, ako dopadne hlasovanie o eurovale
vôbec nič som nenapísal o tom, či je dobre alebo zle, ak padne vláda ... keď nie si schopný pochopiť text, popros niekoho, nech ti to vysvetli a neprikladaj mojim príspevkom význam, aký ťa napadne :-)
takže resumé .. nechápeš nič ... nie sme platená modrá úderka ... nič sa mi nevymyká z rúk ... ani v gatiach nemám nič hnedé ... :-)))))
mal tam dať aj upozornenie, že kniha nie je vhodná pre precitlivelých milovníkov socializmu, môže im od žiaľu puknúť srdce :-)
Odporúčame