Demokracia bola a vrátila sa. Komunizmus nikdy nikde vybudovaný nebol.
Ano, keby sme zobudili z večného spánku tých, čo v r 1917 začali revolúciou budovať komunizmus a ukazali im, ako to celé dopadne víťazstvom kapitalizmu...
Ano, Kuba zákonom povolila homosexualne manželstvá a adopciu detí párom homosexualov.
Lebo sam nie si v prostredí, ktoré je erudované. Ja len dúfam, že neodradíš takýchto
"Trump medzitým verejne vyhlásil, že plánuje trestné stíhanie niektorých členov kongresového výboru, ktorý vyšetroval útok na Kapitol, pričom Cheneyová a Fauci patria medzi jeho časté ciele kritiky."
https://standard.sk/862410/biden-zvazuje-ude…
To dala Devana ako odkaz vo svojom članku a jej zaver bol
"Ak bola pandémia Covidu skutočnou pandémiou a nie riadenou operáciou „antropologickej vojny“, nikto z kompetentných predsa nepotrebuje udelenie milosti a už vôbec nie „preventívnej milosti“. Preto čo i len zmienka o udelení milosti hlavnému koordinátorovi je v skutočnosti priznaním, že pandémia Covidu bola jedným z najhorších a najmasovejších sociálnych a medicínskych experimentov na svete."
Už som to daval pri Devane, tu milost do stal Fauci pretože Kapitol, nie pretože Covid 19, tam bola alternatíva vtedy Barrington , ale zavrhli ho, lebo v USA bolo hlavne kvôli obezite cca 50 % obyvateľov rizikových čo sa týka tohto ochorenia.
Pozri si niečo o epigenetike. Ja by som sa konkrétne k tomuto prípadu nevyjadroval, lebo nemám dosť a relevantných informácii.
Gratulujem k takémuto rozhodnutiu. Pravda potrebuje ako soľ blogerov a diskutérov, ktorí to tu posunú vyššie, aj zameraním aj kvalitou diskusií. Ja som tu dlho ako diskutér , snažím sa o diskusiu bez urážok ale blogovať by som tu nechcel, pre mňa je výhodná práve takáto poloha. Detto takto už cez 20 rokov diskutujem na SME pod tým istým nickom ako tu a vyhovuje mi takáto pozícia. Na SME je vzdelanejšie a kultivovanejšie prostredie a kvalitnejšie spravovanie diskusií. Nemiznú bez stopy diskusné príspevky . Tak neviem , aj som rád, že tu chce niekto prispievať, aj sa obávam, že nadlho to nebude...
K tomu poslednému bodu (reakcia na príspevky) tak to majú vyriešené na iných portáloch napr tak, že svieti sprava, že niekto na tvoj príspevok zareagoval. No a vieš na neho okamžite zareagovať Mohla by to zaviesť aj Pravda.
Do istej miery súhlasím, veď preto sa to aj individualne zisťuje a podĺa toho s tým nakladá.Svokor mi hovoril veci, ktoré sa navystrajali ako chalani za mladosti na dedine ( lebo sa vyťahovali jeden pred druhým) no a odniesli si to neraz aj zvieratá. Pritom žiadna porucha osobnosti. Zvieratá vtedy ani neboli tak sakralizované a davané takmer na úroveň človeka. Tie, ktoré bolo na niečo treba, o tie sa ľudia starali, ale inak...preto nafúknuté žaby a mačky v orechových škrupinkach nalepených na labkach, alebo skúmanie, či sa mačka pretočí z chrbatu na labky ak ju pustia z poschodia , preto mačka v kolotoči a zisťovanie ako bude chodiť po 5 minútach v ňom - všetko toto sa dnes zahrňuje do týrania zvierat, ale z tých ľudí nevyrastlo nič zlé, len to inak brali. Oni aj spoločnosť.No a potom si pozrieš dozorcov z koncentrakov milujúcich zvieratá, hudbu a umenie vôbec - a vidíš, že je to celé zložitejšie. Nejednoznačnejšie Perfídnejšie.Preto som ti aj písal o tom sadistickom Bohu a Jóbovi.
Bol by výborný, nebyť tej snahy zamontovať do toho týranie zvierat
Blog nie je len vecný, je aj manipulatívny a ide v podstate o tento odkaz "V blogu občas poukazujem na také prípady, mali by sa o ne popri mne zaujímať aj orgány činné v trestnom konaní, a človek týrajúci zvieratá by mal podľa mňa mať povinne nariadené ambulantné psychiatrické liečenie na rok"
Nerobí sa to ani v prípade, ak by mali byť takýmto človekom adoptované deti (teda mal by prejaviť nepodmienenú lasku) , nieto žeby malo byť povinne nariadené ambulantné psychiatrické liečenie . Vieš prečo sa to nerobí ? No nie pretože by bol systém nedôsledný k akejkoľvek predispozícii , ale pretože sa vždy zisťujú okolnosti a podstatné je, ako sa k tomu človek postaví.
Autorka stratila dieťa vinou lekárov, tak je voči nimi zaujatá a celkovo radikalna, čo sa týka vzťahov v spoločnosti, a la oko za oko, zub za zub. Nechcel by som žiť v spoločnosti, akú by chcela (príliš sa podobá tretej ríši Nemecka , pozri si jej članky ). Si si všimol, že za rozborom tej matky je aj tá manipulatívna časť ?
Ľudstvo rastie práveže stale pomalšie, zastavuje sa to, ale podstatné je, že naroky tých, čo už žijú sa dosť prudko zvyšujú.
Nejde o vysoké pozície žien. Ide o prava žien . Koĺko žien je v populacii USA ? Sveta ?
Skús si pozrieť víťazstvo Trumpa optikou žien - a zistíš, že je to v podstate negatívny posun. (nielen pre USA)
Odporúčame