Vid môj príspevok 12:43. Hormonalne to problém nie je.
Vid môj príspevok 12:43. Hormonalne to problém nie je.
Takže - Noam Chomsky praveže podporoval homosexualov, prirovnal ich vykorisťovanému proletariatu a tvrdil, že tato skupina ĺudí má pravo vymôcť si dôstojné podmienky na existenciu, už za jeho života sa to podarilo.( v USA majú zabezpečené homosexualne manželstva a možnosť adopcie homosexualnym párom)
K vynútenej hormonalnej laktacii - používa sa bežne napr na to, aby mala mlieko aj žena, ktorá adoptuje malé dieťa
A koktail hormonalnych latok sa používa napr aj pritom, aby žena, ktorá chce hneď pri narodení dať niekomu dieťa nemala laktaciu a stratila materské pudy, ktoré ju viažu k dieťaťu.Proste jednej sa pridajú hormóny, druhej opačne , aby dieťa plynule prešlo od jednej matky k druhej. Ak je to možné takto umelo riešiť , tak je samozrejme možné to riešiť aj u transrodových osob.Čo je na tom hlúposť ?
Až na toho Chomského, ktorý čo ? Podporoval LGBTI.A až na to, že autor nema ani šajnu o tom, ako sa vyvolava hormonalne laktacia u žien, ktoré adoptovali malé deti.
Bolo to praveže to najpodstatnejšie - ak neexistuje pandemia, nie sú nutné opatrenia voči nej
Prvú vlnu sme prečkali s minimom obetí prave preto, že boli nastavené tvrdé opatrenia.
Prečo Bukovský spochybnil existenciu pandémie ?
No však žiadna pandémia podĺa Bukovského neexistovala :) Tak nemohla nikomu pomôcť do hrobu.
Bukovského som zastavoval ja na Babetku, kde bol ešte aj proti mliečnym automatom na školach .No a neskôr tvrdil, že pandémia neexistuje, v televízii mu to vyvratil virolog Klempa, to som ti tuším dával
Kedysi si súhlasila aj Nataliou Blahovou , neskôr a hlavne keď si odišla zo SME už nie a ešte neskôr si ju už podozrievala z kadečoho a bola si v podstate proti nej. Dnes ma Natalia narodeniny, dokonca okrúhle, 50 rokov a za sebou množstvo prace v prospech detí, sama ma rodinku, kde najmladšie, adoptované dieťa študuje v Prahe na VŠ, hoci keď ho prijímala ako malé dieťa, tak bolo vedené ako "mentalne zaostalé "
Prekvapuješ ma (príjemne). Devana si ide svoje , ferro si ide svoje, u teba je možno vidieť to, načo už poukázal Rubbeler v polemike s nickom Brehy1 - si ochotna sa posunúť.
Čo sa týka besied - prakticky ich nesledujem , dnes bola krásna nedeľa, tak sme ju strávili s manželkou v prírode. Je februar ale už je tu predjarie so záľahou snežienok no a my sme si odlovili v ramci geocachingu aj nejaké kešky, dve ešte odolali...(jedna bola príliš vysoko a druhá vraj zle zameraná ) Nuž to sú naše starosti :)
Zaježová a pod - to sú komunitné projekty. Podobne ako kibuc aleno rehoľné spoločenstvá. Lenže ak ochorie v Zaježovej važne decko nejakého z rodičov, tak štartuje auto a utieka sa k nakvalitneším lekarom a ak treba používa najvyspelejšiu techniku , len aby to dieťa zachranil. Potom aký je to navrat k prírode a aký život v súlade s ňou...
"Slováci skúšku z tolerancie podľa mňa nezložili."
Ani Česi nie. A to nemali Matoviča. Veľmi sa mi ale páčil prístup Japonska.
Fíha, ty si sa už odrazila a reaguješ na mňa ? :)
Takto - Mária Malinová urobila na SME kus práce a doteraz si myslím, že spôsob, akým sa jej za to "odvďačilo " toto medium je nefer , aj o tom som písal. Zaroveň je Maria typický nerd a do čoho sa zahryzne, tak tam ide naplno , možno aj čo sa týka tých politikov resp myšlienky, ak nejakú propagujú. Dynamiky má na rozdávanie v tomto ju obdivujem. Ale či je toto spravna cesta v komplikovanom nejednoznačnom svete...neviem
Písal podľa prieskumov, nedal ich, ja ano, takže ?
Dokaž to, ja som ti dal link, kde klesá : )
"podla prieskumov terajsia koalicia v pocte mandatov este rastie, takze aky problem?.
Ak niekto používa nepravdu v ľahko overiteľných veciach, potom čo v komplikovanejších , nie tak ľahko overiteľných ? Kedysi si prehliadala čo vyvadzal Richard Sulík, lebo podstatné pre Teba bolo aby nas ochranil v Europe pre imigraciou. No a v podstate on stvoril Matoviča a neskor s ním vladol tak, že absolútne neboli doležití tí imigranti, ale čo tu stvarali Matovič s o Sulíkom počas kovidu. Ja len, čo je podstatné a čomu dopomôžeš .Maš tu zase inú mantru čo je podstatné...
Po vojne bola TFR 3,5 dieťaťa na ženu, pred vojnou okolo 4 deti na ženu. No a TFR sa znižuje vplyvom emancipacie žien a zvyšovaniu životnej úrovne , takže logicky za socializmu klesala. Keď klesla v 60 tych rokoch na cca 2,4 dieťaťa na ženu, tak začali silné prorodinné opatrenia a zvyšili to na niekoĺko rokov na cca 2,6 dieťaťa na ženu , potom to už ale aj s tými opatreniami klesalo na 2,1 dieťaťa na ženu v r 1988 .
Mňa zaujíma pravda, preto som aj o tebe písal pravdu v tom blogu Paškuliaka. Alebo to nebola pravda ? :)
Luna vie, že prave o progresivizme ( za ktorý vydava dag daniš aj uznavanie homosexualnych prav) sme sa kedysi bavili a tam som jej ukazal, kde Dag Daniš zavádza.Napokon, čerstva sprava
"Grécky parlament legalizoval civilné sobáše párov rovnakého pohlavia. Grécko zároveň legalizuje adopcie pármi rovnakého pohlavia a stane sa tak prvou pravoslávnou krajinou, ktorá k tomu pristúpila napriek nesúhlasu cirkevných predstaviteľov."
Nehovoriac o Kube :)
Odporúčame