Iba niektoré ženy, iba niektorí diskuteri, iba niektorí novinari. A regulienka je zablokovaná...
Iba niektoré ženy, iba niektorí diskuteri, iba niektorí novinari. A regulienka je zablokovaná...
Myslíš toto ? "„Slovenský národ je dosť sprostý národ, i keď som jeho súčasťou. Ale, keď niekto chce ísť niekde a silou mocou chce ísť tam, no tak, keď je tak sprostý, že tam chce ísť do tej hnojačky, tak nech tam ide“.
To bolo v r 2002 išlo o možnosť vstupu do EU
Alebo toto ? ""Za strašné a zároveň smutné pre našu krajinu, označil líder PSNS Ján Slota ochotu všetkých politických strán, okrem národných, prijať SMK do budúcej vlády. Keďže prešli vo voľbách práve tie strany, ktoré ohrozujú štátnosť SR, sú asi "Slováci geneticky sprostí", vyhlásil Slota.""
Tiež r 2002
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/670973/slota-slovaci-…
Fico má charizmu. Takisto, ako ju mal Mečiar. Mimochodom, aj Hitler. Pozri sociologiu.
Tým, že niekomu napíšeš "už nefetuj, máš halucinacie" to nezmeníš
"Kotlár pandémiu covidu označuje ako „takzvanú pandémiu“ a dnes ani ministerka zdravotnícka Zuzana Dolinková (Hlas) nevie s istotou povedať, či covid skutočne spôsobil pandémiu. Kotlár otvorene spochybňuje, že pandémia bola a Dolinková odmietla tieto tvrdenia komentovať."
Pandémia bola.Spochybniť ju sa snažil už Bukovský, neuspešne.Virolog Klempa mu to v 36:42 a ďalej jasne vyvratil , pozri prvé video.
Zmazal ho najskôr admin a na zaklade čoho resp koho neviem, ale takéto príspevky aké tu maš sú kontraproduktívne.Napíš konkretne koho si mala na mysli ?
No prave, prečo si predpokladal, že adoptujú malé detičky ? Adopčná prax je taká, že tam sú kritéria primeraného veku adoptujúceho, tak aby to simulovalo biologickú rodinu. Určitý minimalny a maximalny vekový rozdiel medzi adoptujúcim a adoptovaným (mimochodom ,u nas nemožno adoptovať dospelú osobu, v USA neviem) ) . Z toho ti vyplynie, že sa skôr dostanú k staršiemu dieťaťu.
No konečne, už som chcel dať tie adopčné kritéria, aby ľudia pochopili, že v princípe to dieťa bude mať lepšiu pozíciu a je to aj v jeho zaujme. Teraz klobúk dolu, neriešiš vek (ten redukujú tie kritéria) , sexualnu orientaciu (niet čo riešiť) ani že žijú "pre dnešok" (neznamena, že sa vykašlú na dieťa)
Však prave. Na toto myslia adopčné kritéria. Kde si nabral útly vek ? Kde si nabral, či to chce ta druhá - ved už vychovavajú 2 deti. A prave tým, že adopcia znamena uplne rovnaké postavenie toho dieťaťa ako biologické rodičovstvo , znamena to, že dieťa by získalo aj sestry v dospelom veku a širšiu rodinu.
Beriem, nie je to tvoja téma.)
A čo je na tom smutné ? Že dajú domov a lasku dieťaťu ?
Aké sú adopčné kritéria, ramgad ?
Ktorý Vodička ? Stanislav Vodička ? Lebo o tom si písala v r 2016
https://www.databazeknih.cz/zivotopis/stanis…
Ale sú aj iní s menom Vodička, ktorí písali aj dobrú poeziu. napr Miloš Vodička
Ak sú spojené manželstvom, tak ano. Sú ? :)
Pre väčšinu nepotrebné - ano , je to možné .No ale pre tých, čo si myslia, žeby to bolo výhodné je fajn, že sa to aj takto rozoberá.
Ja len, silne katolícka Brazília či Argentína ma tiež homosexualne manželstvá a papež ich nepodporuje, je proti nim, ako aj proti adopcií detí homosexualnymi pármi. Požehnavanie homosexualnych parov neznamena , žeby im to doprial :) Trocha už maš v tom chaos...
No ale je v tom nielen nielen zapad Europy, mimochodom, homosexualne manželstva adopcie detí parom homosexualov už prijala aj Kuba. Sodoma Gomora, Cecilko :)
Aj jej dcéry sú tak krásne
Nie, platí vek vek druhého adoptujúceho. (jemu by išlo dieťa, ak by partnerka zomrela) A tá ma vek 51 rokov. Pravdepodobne si neadoptujú babetko, takže to bude obdoba biologického rodičovstva.
Prajem im to. A aj tomu dieťaťu, vždy lepšie vyrastať v rodine, ako mimo nej.
To sa už deje. A nie ie každý druhý ako tie dve...
Však prave. Už som na to autora upozornil hneď pri prvom članku , písal som mu
"Už som Ti o tom písal ešte na SME, kde si mal v 2021 o tom článok - súhlasím s tvojimi vyhradami voči vtedajšiemu riaditeľovi Usmev ako dar a dnešnému ombdusmanovi pre deti Jozefovi Mikloškovi, ale čo sa týka myšlienky Detského mestačka, už je mimo, presadil sa systém profesionalnych, pestúnskych a adoptívnych rodín.Škoda, že si na to vtedy neodpovedal, skúsiš tu teraz ? ..."
Odporúčame