EU nie
" Okrem toho, ak padnú ruskí vojaci, tých má kto nahradiť, ale Ukrajina vymiera, pre ňu to má fatálne následky"
Vymiera aj Rusko, pozri si TFR
K putinovi " Nebolo to pre neho ľahké rozhodnutie a verím, že je mu ťažko."
Iná viera.Ja neverím, že mu je ťažko.
Opačne, majú v priemere vyššie príjmy a vyššie dôchodky, lebo počas aktívneho života nemuseli investovat do detí, majú vyššiu flexibilitu v zamestnaní a tým aj lepšiu možnosť karierne sa uplatniť.
Borisove ženy majú akú TFR ? No pod zachovnú úroveň.
Vymierame, takže Slovensko už nie je jednou z najrýchlejšie rastúcich populacii v Europe. Čista demagogia dať referenčný ramec 100 rokov .
Cela Europa ma TFR pod zachovnou hodnotou, takže absolútne bez relevantnosti . Švajčiarsko má ale dostatočne vysokú životnú uroveń, aby sa tu rodilo toľko detí, koľko uznajú rodičia za vhodné a TFR majú podobnú ako my, čo znamená, že to nie je o ekonomickej podpore rodín s deťmi, kdekoĺvek v Europe ju aj majú, nepresahuje to zachovú hodnotu.Príklad Švajčiarska je, že to nie je o ekonomike.
Štatisticky skutočne chudoba mala aj v minulosti viac detí. Viac im aj pomrelo pred dosiahnutím fertilného veku. To samozrejme nevylučuje v jednotlivé prípady, ktoré sa tomu vymykajú.
Nerád ťa opravujem, ale nie, toto je z r 2023 o SR " Od roku 1980 sa priemerná dĺžka života zvýšila o 7 rokov, na aktuálnych 77 rokov. V roku 2040 presiahne priemerný vek dožitia hranicu 80 rokov."
Mohamed preto, že sú tam rôzne variacie toho mena a spočítavajú sa. Už to bolo vysvetľované...
Nefunguje, viď Švajčiarsko.
Však prave, len mame geneckú mutaciu, ktorá nam umožnuje piť mlieko cicavcov aj v neskoršom veku.(hlavne Europania). Tí, čo túto mutaciu nemajú majú problém piť mlieko, ale nie kyslomliečne vyrobky. A tie mliečne automaty boli o kyslomliečnych napojoch ...
Napísal som prečo - vyhovuje mi takýto stav. Ale blogerke nie, prečo tu ma text v červenom a že niekto niečo nepochopil ? A nemanipuluj, nenavážam sa hlavne do žien, objektívne do každého, kto ma rozpory v argumentácii.
"v odbornej príručke MUDr. Igora Bukovského"
Ale no tak, Bukovský síce písal aj na Babetko.sk, kde bol varený, pečený ale písal tam také nezmysly ako lekár, že som sa tam ozval v diskusii a šéfredatorka uznala moje argumenty. Následne ho vyhodila a písala tam iná lekárka.
Na Babetku som diskutoval v čase, keď som mal ja malé detí a proti Bukovskému som bol po tom, čo bol proti mliečnym automatom na školách a hlasal nazory nepodložené vedou.
Ale predsa len "Rovnako neexistujú dôkazy, že život v rodine homosexuálov nemá nijaký vplyv na to, na aké sexuálne objekty sa bude neskôr jedinec zameriavať"
Existujú
" Po skúsenostiach vo väzení sa u niektorých stávajú prijateľnými aj objekty rovnakého pohlavia."
Väzenie je rodina ? Ale blbé, ani tam sa nemení sexor :)
Táto blogerka sa nam tu už odkryla - nechce diskutovať ale súčasne nievie obhájiť svoje nazory ani keď ich doplní do članku. Nuž, malo erudovaná o to viac afektovaná...
"P.S. Nemôžem diskutovať, nie som zaregistrovaná a ani to nebudem meniť."
Takže mohla by si, keby si chcela, ale ty nechceš. Prečo ?
Asi tak, dnes , na Valentína je mimochodom 35 rokov od tejto ikomickej fotky - našej Zeme, ako vypadá cca 6 mld km ďaleko v oblasti Pluta, zachytila ju kamera vesmírnej sondy Voyager 1 . Malá modra bodka. To sme my. Užasné, že sa dokažeme dostať až tak ďaleko, desivé, aké nepatrné zrniečo vo vesmíre sme.
Na Valentína sa podarilo v r 1990 odfotiť aj toto, malá modrá bodka vo vesmíre, naša Zem ako ju zachytil Voyager 1. Takí sme vo vesmíre vo vzdialensti cca 6 mld km, na okraji slnečnej sústavy v oblasti Pluta. Svetlo na prekonanie tej vzdialenosti potrebuje cca 6 hodín. Zamyslime sa nad tým.Nakoľko nepatrní ...
Odporúčame