To chceme všetci ! Lenže, JA nechcem kapituláciu UA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A už tisíc krát ROSSIJA NO ! NO ! NO !!!
To chceme všetci ! Lenže, JA nechcem kapituláciu UA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A už tisíc krát ROSSIJA NO ! NO ! NO !!!
Ani trojmiliónový protest pred USA ambasádou nezmení skutočnosť, že RUS zabíja a ničí majetok na UA !!!
A preto: SLÁVA UKRAJINE !!!
VIVAT U S A !!!
ROSSIJA NO !!!!!!!!!!!!!!!!
Tie berieš ty! A už si konečne zlož tie čierne okuliare! Rus zabíja a ničí na UA !!!
Z teba a z vás strach nebudú mať ! Totiž, oni sú za mier ! Oni nie sú za kapituláciu UA !!
Rozumiete reči Slovákov ??
To na veci nič nemení! Putin a RF zabíja a ničí UA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozumiete reči Slovákov ??
Tri hrbčeky ! Netešte sa ! Rus je zabiják a ničiteľ !! A to nezmení pochod trojmilíónoví protest v Bratislave pred ambasádou USA !!!!
SLÁVA UKRAJINE !
VIVAT U S A !!
ROSSIJA NO !
Musíš sa zaujímať a študovať !!! A potom nekecať !
Dôkazom je technologická úroveň výlučne našich výrobkov !!! Veď my nevieme vyrobiť dostatok zeleniny. A teraz vás troch podráždim. V Taliansku a Španielsku sa nimi ohadzujú ?! A kde sa to múkou obhadzujú ?
A napon, aj to troška lepšie sa v ČR vyrábalo !! Výnimka sa pripúšťa !!
Ani Sme nie je na vine, že je vojna!! Pardon! Specilájnaja operácia !!!
Môžem iba povedať, ja mám pokoj v duši.
A nerád to hovorím, nenadraďuieš sa až príliš?
Ale, je niečo viac! Robiť dobro je perfektná vec! Nesmiem však preto niekomu robiť zle !! To platí aj vtedy, keď sa domnievam, že to bude dobré !
Načo lietať do stratosféry ??? Stačí iba držať sa pri zemi a držať sa sedliackeho rozumu.
Mier nie je naozajstný ! Mier? Mier je MIER ! Bez prívlastkov ! Ako PRAVDA !
Mier a bojovať za mier sa dá obkecávať celé roky až storočia !!!
Boh chce abz sa UA bránila proyi okupácii !! Vy si píšte čo chcete !
Odporúčame