Vrabec, ty si si istým všetkého ??
Poslúšaj! A ty z akého uhla na to pozeráš ??
Aj vzduch už je skazený! Našťastie ešte nie celkom. Svet sa snaží. A to z celej sily.
Rozum? Myslíš, že je zadarmo ?
Máš snáď dojem, že poučujem? A keď, tak koho myslíš, že poúčam ?
A potom, mám tvoj príspevok považovať za poúčanie ?? Čo napokon asi vyčítaš mne ?
Asi od inteligenta !
Eľte raz a pomaly!
Celý svet a každý človek chce mier ! Vážená! Nie len Slovania !! Ľudia celého sveta chcú MIER ! Alebo sa mýlim ?
Z čoho vy obviňujete p. Čaputovú, Naďa a Hegera ? Oni spôsobili vojnu na UA ? Ukrajina bola napadnutá !!! Aj ona chce mier!!! Myslíte, že nechce mier?
Vážená! Ak fandíte Ficovi, je to vaša vec. Ale ani vz a ani on nemôže vnucovať svoje názory ľuďom - verejnosti !
Ukrajina má nekonečné právo sa brániť okupácii !
A tomu nezabránite ani vy osobne, ani Fico a celý Smer a ani 12 tisíc ľudí na proteste !!
Ukrajina sa musí brániť ! TO chce BOH !!!!
vrabček, prezidentka je pre všetkých ľudí a nie len pre teba a Fica !! Vari je Ficova chyžná ?? Kuchárka, či slúžka?
Heger je učenlivý a aj "plagiátor"! Všetko prevzal od súdruhov Pellegriniho a Rašiho! Aj oni vedeli fšecko !!!!!!
A nesmieš zabudnúť aj na súdruha Jahňňňadka. Aj on vedel fšecko !!
Medvedar, darmo mažeš ! Nepresvedčíš !!!
Nadarmo sa snažíš !
Pozri sa! Putin je zločinec ! Zámienku si našiel !
Že ty USA nemusíš, je výlučne tvoja vec!!!!
UA nechcela mať so ZSSR nič spoločné ! Vieš to ty pochopiť ?? Asi nie ! A toto je ten veľký problém !
Aj komunisti nám tu silou presadzovali lásku k ZSSR. Nikdy som nebol komunistom !
A nezabudni: 1 9 6 8 !!!!
Nechceš chápať ? Nepochopíš!
vrabčiak, už to konečne pochop, nič nie je zadarmo !! Aj politik presadzujúci ľavicové myšlienky, si za to nechá poriadne zaplatiť !!!!
To aby si vedel a pochopil ! Už konečne !!!
Však rokuj?! Ale pamätaj, priateľa si vyberáme !! Nebude priateľ ten, čo sa tankom nanucuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ich priateľstvo bolo nám sústavne nanucované !!!!! Od detstva !!!!
RUSKO A PUTIN URČITE NIE !!!!!!
Ukrajina nemôže a nesmie prehrať a ani si priznať žiadnu vinu na tejto vojne !!! RUS a Putin je zločinec.
A ty FRAJERE, ma nemusíš posielať, nemusíš ! Pôjdem aj sám a dobrovoľne ! Určite nie tam. kde ty !!!
bojovník! myslíš, že tá dievčina chce vojnu ??? A myslíš, že ju chcela? Želala si ju ?
Teba určite nie! A potom, chodím iba medzi rozumných ľudí !!!!!!
Inde píšem! Medzi až tak veľkých inteligentov nechodím! Predchádzam úrazu !!!!!
Serioža, a pačemu by jéchal tam ?? Prečo by som mal niekoho presviedčať ??!!
Takto je to bezpečnejšie! A potom, toto môžem povedať celému Smeru aj Hlasu ! Na Republikánov a Kotlrbovcov ............. !!
A okrem toho, nebol som v Bratislave. A keď, išiel by som medzi tých s vlajkou UA !!!
Rokovanie??!! ROSSIJA GO HOME !!!! Načo rokovanie ???
S lúpežníkom budeš rokovať aby nelúpil ???
Preto medzi až takých inteligentov nechodím !!!!!!!
Pre teba špeciálne: VIVAT USA !!! A môžeš odovzdať všetkým tvojim bojovníkom za mier.
Odporúčame