ANO !
ferro, a uľachtilé slovko, dve na súdruha tavárišča PUTINA by sa U VÁS NENAšLO ?
ferro, vaša starostlivosť je úžasná ! Ohrozujete Matku Terezu!!! Ona sa starala do tej miery, že bola odmenená .
ferro, len pokračujte! Odmena vás neminie.
ferro, mazanie príspevkov vôbec nepomôže! Pravda sa nedám prekričať. Umlčať sa dá, dočasne !
Dzurinda nebol bezvýznamný politik ! Bol niekto!! 2x !! Kde bol zastrčený Chmelár ?
Nuž, je to veľké nešťastie ! Škoda tej dievčiny! Niekde sa stala chyba. Bohužiaľ.
Počuj? Fico nakázal brať do ruky čapice. Báčik nemal po ruke čapicu, pištoľ vzal !!!
Idem od vás......
Báčik z Chochoľova sa asi zbláznil ??!! Len nik asi nevie či úplne ?:
Krahulec, trhni si krídlom ! Rozum nemáš a ani si nemal ! Krá, krá!
No dobre. A kde je potom problém ? Vie niekto kompetentný vysvetliť národu, prečo to nejde ???Lídl berie asi z Nemecka a Poľska. Kaufland asi tiež. Prečo to neberie Jednota, Terno ?!
A vie niekto povedať, za koľko vyrábajú zeleninu na Islande ?
Maličkosť! Iba na civilistoch !!!!!
Mečiar to započítal ako splatenie dlhu ZSSR SR ! Bonus celého ? Reklama a propaganda ! Prínos pre vedu SR ? Ktohovie ?!
Daidalos, vládu odborníkov vymenoval každý prezident SR !!!!!!
Bohužiaľ, národ sa významných úspechov nedočkal !!!! Či ?
Višňové ?!
Branisko ?!
Mochovce?!
Stavba diaľnice ako celok ?!
Rýchlostné cesty ?!
Obchvaty miest ?!
Nemocnice ?!
Školy a škôlky ?! A telocvične ?!
Mosty ?!
Synku, to je to, čo Ficovi vôbec nevyčítam ! Fico vedel prečo to neurobil.
Ak mal niekoho, tak Vladka mal. on spustil na Slovenku Sodomu a aj Camoru !!! Každý kto mal v zadnici dierku, chcel byť milionérom s napuchnutou šekovou knižkou !!
Synu, tu je iná chyba! Len nikto nechce poznať pravdu! A žijú vo svojej kvázi pravde.
A až si niekto myslí, že Heger, Fico, Pelle, Blaha, Blanár, Raši, Matovič vytrhne SR z biedy sám, bez pomoci ostatných je na nesmierne veľkom omyle !!!!!!!!!! Veru, veru, hluboce s mýli !!!
Viniť Matoviča môže každý. Ale ani Fico nedokázal!!!! A až za 12 rokov a nič!
Už som povedal!
Čo urobila ČSSR Rusku - ZSSR v roku 1968 keď Brežnev zorganizoval prepad- agresiu voči ČSSR ?? Akú zámienku použil ?
Kým v ČSSR začali budovať Štátne majetky a JRD, tak v USA mali niekoľko rokov obrovské súkromné farmy !!
Ale, to asi pán autor vie ?? Alebo nie? Zamlčal ??
Dôležité je ako sa podáva realita verejnosti ! Až následne je spätná väzba. A tu je zádrhel ! Máme stranícke denníky ?
Ktorý denník je verejnoprávny ? Čo môžeme očakávať od straníckeho denníka? Je niektorý denník dotovaný partajou ?? Ako sa to prejaví na informáciách prezentovaných verejnosti ?!!
Darmo sa vzrušuješ! Rázsochy mali už dávno stáť !! Za FICA !!!!!!!!!!!!!
Áno, možno máš pravdu?! Možno?? Máš istotu ????????????
Trvám si na tom čo som povedal ! Aty si to schovaj pre priaznivcov Fica !
Ešte raz: Rázsochy mali stáť už za Fica !!
Aj s nimi nás natlčí všetci. Snáď Francúzsko nie a možno Nórsko ??? A ináč, už potom jedno! Už len výprask!
A prečo si to nenecháš pre Putina?!
My vieme, že to vôbec nie je pravda! A ja určite !
A už aj tie ešte nenarodené deti sú fašisti ?????????????????
Odporúčame