Panstvo! Až by v tomto štáte boli dobrý politici, manažéri, projektanti, výskumníci, lekári a vôbec všetci bola by aj dobrá publicistika, novinárčina a vlastne aj celá propaganda !
Zavládla by tuná objektivita!
A politici by neboli nespokojný a vôbec by sa nesťažovali .
Lenže?! Kvári nás nedokonalosť a teda nespokojnosť !
A s kým ?
No, vždy je na vine niekto iný !!!!!
A tak nám Pán Boh pomáhaj !

