Škovránok, si ich potomkom.
Vyzerá to však na vás a vaše príspevky !!
30 rokov sa zdravotníctvo rieši !!! Koľko ministrov sa vystriedalo ???
Neriešime podstatu ! Je málo peňazí ! Kde ich však vziať ?
Politici by predovšetkým nemali politikárčiť Mudrovať môže každý ! Kto však nájde východisko ?
Nuž ale, tuná sa určite nájde utajený génius ?!! Alebo ani nie ??
Fico to porieši! Dajte mu tých 35 miliárd z EU !! On to hravo zatiahne !
Ty chúďa! Aj toto je nezmysel ! Veď o to mu ide, aby sa k nim dostal !!!!!!!
Rómovia a slobodné mamičky.
A prečo sa pýtaš mňa! Modus, už som vám povedal, Rusko to urobilo skôr ako Európa do Ameriky !
A Afričania? Tých tam navozili bieli !! A či nie tak ?
A vieš ako sa dostali do Kosova? Vieš to naisto a dokázateľne ? Či iba tvojim tvrdením ?
A prečo Rusi z UA nechcú ísť do RF ???
Dajte mu 15 miliard a uvidíte ako to dá do poriadku ! Každý lekár min. 12 000 euro. Sestra min. 7-8000 euro! Nemocnice budú z mramoru a prístroje zo zlata.
No. neviem kto bude pavučiny likvidovať ?!!
Totiž, upratovačky budú mať iba 2000 euro. Nuž, a za to sa ani ráno neoplatí stávať do roboty ?!
Vôbec sa mu nedivím !
Raši! Raši je matador. On to dá do poriadku ! Určite áno.
Kde máte záruky, že doteraz to nebolo možné ??
Čo nastane ak do debaty príde s. Blaha a ostatní pozvaní sa zodvihnú a odídu preč ? Jednoducho, nebudú chcieť s ním debatovať. Majú na to právo ?
SR nie je a nebude prvá, ktorá podporuje obidvomi spôsobmi UA ! A toto je fakt !!
Čo urobilo zle v roku 1968 ČSSR, keď ZSSR zorganizovalo okupáciu ČSSR ? Kamuflovali to pozvánkou nedoučeného krajčíra.
Autorka by mala menovite označiť tých neobjektívnych novinárov ?! A aké sú vlastne tie kritéria ?
A pani autorka, politici by nemali byť objektívny? Nemali by sa objektívne a hlavne slušne vyjadrovať ???
A teraz nemyslím iba Matoviča ?!!!
My vieme čo chce Fico, Blaha, Kery na aj Smer !
141 krajín sveta odsudzuje RF a PUTINA !!!!!!!!
Schválne, kde ? A daj kde v 21. storočí ???
Srbi vraždili a nie len v Kosove !!!!!!!! Zabudli ste? Alebo nevnímate ?
Pane, negrckajte tie vaše ................ ????
Prečo Rusko anektovalo Krym, Sibír, Kamčatku, Čukotku, Aljašku, Kurily ???
Nie štáty sú v konflikte ! Hádam iba národy ???
Grgoslivovica, aj keď sa rozglejíš aj Putinom, cieľom UA je oslobodiť sa spod pazúrov RF a Putina !!!!
Putin a TY spolu sním môžete tuná vypisovať akékoľvek báchorky !!!!!
UKRAJINA CHCE SLOBODU !
Grgoslivovicarakijová: SLÁVA UKRAJINE !!!
ROSSIJA NO!
VIVAT U S A !
Je to jednoduché. Pracovať ? To bolí !! A každému to nevonia !
Politici napravia ! Krivdu ????
A našiel by si dôkaz??
Škovránok, kde ťaží RF ropu a plyn ??? Komu patrilo to územie, než si ho ulúpilo Rusko a ZSSR a RF sa toho za toho Boha nechce vzdať ?!!
To sa odohralo vtedy keď bolo referendum o vstupe ČSSR do RVHP A VZ !! Je vám to jasné súdruh škovránok ?!
tunbellini, "revolučná" Timur banda spojená s Vadalom a Troškovou je veľká výhra ??
Odporúčame