Museli ste živiť 30 rokov Rusov, čo Vás okupovala, Američanov živiť netreba
Museli ste živiť 30 rokov Rusov, čo Vás okupovala, Američanov živiť netreba
To určite, USA trafili už aj na Mars, KLDR strieľa len tak, na slepo do mora, jedno je vystreliť, ale druhé je aj niečo trafiť
Dezolati v tom majú hned jasno, netreba ani nič napísať, ako v novinach v Rusku, začem búkvi , vsjo jàsno
Už som sa bál že USA tu nebude spomenuté, nesklamali ste :-)
Lebo chudáci nemecký dôchodcovia z 3000€ dôchodkami to potrebujú, ale Slovenský zo 700 E € majú dosť na kúrenie :-)
Rakovinu zaručia aj cigarety, a proti tomu prečo nebojuješ ?
Ľudia, že Vás to ešte baví, každý deň, dookola, tie isté nezmysli píšete
Aspoň vidíš že nie je všetko pravda čo sa dočítaš na takých pochybných stránkach
Trepeš hlúposti, a nikdy si tam nebo, je tam parádna dovolenka
Ako pozerám, z odborníkov na vakcíny, sa zrazu stali odborníci na politiku :-)
Za kvalitu sa platí všade, len odpad je zadarmo
Ako sa bráni? že nedovolí Kubáncom cestovať do USA ? a núti ich žiť v chudobe ?
250€ za rok je smiešna suma
Je očkovaná, a vtedy to na 90% prekonáš bez príznakov
Musí byť strašné, omylom emigrovať do KLDR :-)
Tak čítaj seriózne stránky, nie odpad a bulvár
Vždy lepšie ako keby ste tam zasa mali Rusov
Načo sú dobré takéto nezmysly čo píšeš ?
Pani Prezidentka, môžete byť aspoň na niečo hrdý, Slováci !
Odporúčame