Len je rozdiel či je to zo súhlasom Ukrajiny alebo nie , je právom Ukrajiny sa rozhodnúť z kým sa chce "kamarátiť", a čie zbrane tam chce mať
Len je rozdiel či je to zo súhlasom Ukrajiny alebo nie , je právom Ukrajiny sa rozhodnúť z kým sa chce "kamarátiť", a čie zbrane tam chce mať
A aký je v tom rozdiel ? nebudete volať obvodnému lekárovi, ale zavoláte tomu lekárovi ktorý Vám tie lieky naordinoval, a on Vám ich predpíše cez E-recept
A ked sme už pri tom , chod pozrieť len vedľa, do Rakúska, kde nikdy socializmus nebo, myslíš že sa tam majú horšie ako na Slovensku? priemerný dôchodok cez 2000€ ,plat cez 3000€ , koľko je u Vás? prezraď
Rodičia tam u Vás žili tak viem svoje, ako sa všetko pašovalo zo západu :-)
Videl si ako vyzerajú tie Vaše letiská ? lúka, burina, zastaralé všetko, možno to stačí pre ten jeden letu schopný MIG 29 čo máte, ale ako by tam asi fungovali a pristávali tie F 16 , čo nakúpila Ficova vláda od USA ?
Asi by si nechcel mať obchody ako za socializmu
Německá pošta startuje diesely. Elektrododávky v zimě nevyjedou kopec
V mraze v noci sa dojazd znižuje viac ako o polovicu, len o tom sa až tak nepíše
Odporúčam pred kúpou prečítať aj toto
Pre boha, to sa nehanbíš písať?
A aký titul máš Ty ? čo si dokázal v živote Ty ? všetko len kritizovať, a na každého len nadávať
Nikto netvrdí že vakcína chráni pred infikovaním, vakcína chráni pred ťažkým priebehom choroby a hospitalizáciou
A čo to má spoločné z článkom ?
Tu sa rozumne argumentovať nedá, dezolé idú len svoje naučené frázy
Práve že je to opačne, pošta na to dostala od MF, ešte v Decembri, 250 000 000 € , problém je na pošte
A ktorá ambasáda nie je oplotená ? Ty hlupák
Kecáš, ja som dostal vlani COVID po troch mesiacoch znovu, a poznám sestričku z nemocnice,30+ ktorá ho dostala už po mesiaci, prvý priebeh ľahký, druhý stredne ťažký
Odporúčame