Ja som ešte iba dva krát :-) , mám len 30+ a nie som dokakaný z injekcie ako niekto :-)
Ja som ešte iba dva krát :-) , mám len 30+ a nie som dokakaný z injekcie ako niekto :-)
Slovákov už radia vo svete ku Balkánu, už aj Rusi Vás predbehli
HRANOLA OBJAVILI PAPARAZZI
V JORDÁNSKU, AJ SO SVOJOU MLADOU
PRIATEĽKOU, ODMIETNUTOU ČAKATEĽKOU
NA PROKURATÚRE,
KATARÍNOU SZALAYOVOU ...
V Rusku spravia agenta z koho chcú
To cirkus, nie hokejový turnaj, vyhrá nie ten kto hrá najlepšie, ale ten kto bude mať najmenej nakazených
Možno nám tu proruský trolii prezradia aj obsah rozhovoru, oni to isto vedia, a ked nie tak si ho vymyslia, ako to tu stále robia
O rozhovor žiada vždy ten kto si je vedomý že ťahá za kratší koniec
Nerozumiem reči Tvojho kmeňa, evidentne Ti ide iba o kvantitu, píšeš skôr ako rozmýšľaš :-)
A nestačilo by plyn jednoducho objednať cez Gazprom ?
Na Slovensko neprídu nemaj strach, ešte aj ich by ste okradli
Ale ked sa zbalia a odídu zo Slovenska, tak tam môžete zasa len ovce pásť a prasatá chovať, čo vlastné vyrába Slovensko? o čo je vo svete záujem? ani tú bryndzu nikde nechcú
Tu je "odborníkov" na ekonomiku :-)
To trvalo kým sa nejaký dudroš mudrák chytil :-)
Zasa Európu zachraňujú amíci, pred Ruským nenažranstvom
A núti Ta niekto to čítať? A ešte aj komentovať?
Odporúčame