Treba pozerať počet úmrtí a nie počet nakazených, tam su jasné čísla
Treba pozerať počet úmrtí a nie počet nakazených, tam su jasné čísla
Američania takéto štarty vysielajú naživo, Rusi to zverejnia až ked sa im to podarí, medzitým sa im niekolko zdr**e :-)
A čo je na tom ? je veľa liekov ktoré sa nesmú kombinovať
A kto Ta núti ich čítať ? a ešte ich aj komentovať
Ani Rusi na tom nie sú lepšie
Deci Sava a peroxid vodíka vylieči všetko, :-)
Brániť Rusko útokom na Ukrajinu ?
Veľa cestujem pracovne
A z Číny sa dozvieš pravdu asi ako z KLDR, ani tam nemajú nikoho nakazeného, a nikto tam nezomrel
Neklam, v Portugalsku nemáme žiadny lockdown , všetko je otvorené, všetko funguje, povinné sú rúška v interiéri, a testy pre všetkých, nezomiera tu ani za týždeň toľko ľudí ako u Vás za deň, nemocnice nekolabujú, sú v nich na 90% iba nezaočkovaný, je vyhlásený stav núdze, a to z toho dôvodu, aby vláda mohla zavádzať ďalšie opatrenia ak bude treba, a to už bez schvaľovania v parlamente. Si zisti najprv niečo kým začneš vypisovať sprostosti !
Ešte že rodičia mali rozum a zdrhli z Československa kým sa dalo
Hej hlavne v Auguste 1968 Vám pomohli bratia Rusi
Pre boha, kto normálny sleduje infovojnu
Dezoláti to by Vám bolo treba, dostali by ste bo gebuliach ak by ste odmietli očkovanie :-)
Už si videl Ruskú IT spoločnosť ? a Ruský windows ?
Vieš niekomu v EU je to jedno, napr. tu je momentálne +15 a cena plynu nikoho nezaujíma
Tu bude nuda, na sopky nemáte odborníkov, zato na COVID a Rusko ich máte požehnane :-)
Odporúčame