Nech žije Rusko, ale na svojom ,a za svoje
Nech žije Rusko, ale na svojom ,a za svoje
Ja dúfam že nemá pravdu, bez Hamiltona by to nebolo ono už
Normálny človek sa očkuje preto, aby chránil svoje zdravie, nie aby mal priepustku, tu u nás je zaočkovaných cez 87% populácie, všetko je otvorené, ale test a rúško v interiéri musí mať každý, či je očkovaný alebo nie je, a nikto z toho nerobí tragédiu, každý to rešpektuje bez kecov
Ale aspoň je tu zábava, treba brať tie príspevky z rezervou, nie vážne :-)
Ruský grázli robia bordel po celom svete
Takže zrazu sú tam Vianoce ? ako to rozchodia Tvoji kolegovia tu, ktorý tvrdia, že tam Vianoce nemajú :-)
Rodičia v 91 kupovali nové za 96 500 korún, po roku čakania v poradovníku, a odkúpení miesta v poradí, tuším 5000 korún bral chlapík
Chudáci vojaci, musia povinne počúvať toho vola Putina a šaškovať cez Vianoce
Ani takéto komentáre vy si tam nepísala :-)
Lebo kto by nešiel povinne robiť poriadok, dostane po hube a ide sedieť, to už nevieš však, tam je všetko povinne
Bežný rus hladuje, a on sa teší z raketky, druhý Kim Cong Un
Hlavne že to denne denne komentuješ, ešte aj na Vianoce, kto Ta núti to čítať ?
To by urobili len komunisti, tak ako v Bielorusku, a teraz v Rusku, načo niečo čítať? vsjo jásno
A prečo nie ako v Rusku?
Hlášku, kde soudruzi udelali chybu..., tu radi používajú práve taký soudruzi, a ešte si myslia aký sú vtipný, že sú presne taký istý blbý ako bol súdruh veliteľ Šebek , ich nenapadne :-)
Odporúčame