To sotva ja som sa zo Slovenska odsťahoval v 2006-tom, žije mi tam ešte sestra, ale čo ona volí to ani netuším
To sotva ja som sa zo Slovenska odsťahoval v 2006-tom, žije mi tam ešte sestra, ale čo ona volí to ani netuším
S Vami sa rozumne diskutovať nedá, ste nevzdelaný tupci, nemáte žiadne argumenty, chrlíte iba nezmysli a urážky :-)
Fíha, ďalšia teória, vieš ja nebývam už na Slovensku, preto ma to zaujíma, bez srandy
Placebo nič nevyvoláva, placebo môže byť aj destilovaná voda
Ešte že sú tu vedci, ako Ty, ktorý nám to povedia, aké máš vzdelanie ? koľko titulov? ak to nie je tajomstvo? ja som len obyčajný, Ing. strojár, a na takéto témy si netrúfam
Oni tu číslam nerozumejú, vedia len kedy príde dôchodok, škoda času im niečo vysvetľovať
Valdo troloval doobeda, Ty máš poobednú, ako pozerám :-)
Bude zábava, dnes je tu tento dement :-)
Pred mesiacom bol jeden v nočnej pyramíde, nech sa páči
Nebude žiadna vojna, EU ešte nemá doriešené záchody pre tretie pohlavie, a uniformy pre tehotných vojakov
Lebo všetci milovníci Ruska chodia zarábať na západ, ani jeden nejde za lepším životom do Ruska? prečo ?Vysvetli mi to. Lebo aj ku nám chodí opatrovateľka, od Vás, zo Slovenska,
Ďalší obdivovateľ Ruska, čo jazdí na aute zo západu, či máš Volgu a telku z Ruska ? prezraď
A nie je to skôr preto, že neočkovaný môžu cestovať jedine prstom po mape ?
Odporúčame