Však sa neobávam, ja mám po druhej dávke protilátky, 14,8 , max je 15, test ma stál 29€
Však sa neobávam, ja mám po druhej dávke protilátky, 14,8 , max je 15, test ma stál 29€
Lenže nemocnice Vám plnia iba neočkovaný, v Dánsku nekolabuje zdravotníctvo, na rozdiel od Vás, Slováci, ste tretí najhorší, po Rumunsku a Bulharsku, kde je očkovaných ešte menej, ako u Vás
Potom netreba nezaočkovaných brať do nemocníc, a ukáže sa kto plní nemocnice
Netreba nikoho nútiť, ideš na to sám a dobrovoľne, podpíšeš len tlačivo že môžu údaju použiť
To čo bolo cez Jamal k dnešnému dátumu zazmluvnené, to bolo aj dodané, to je všetko, načo tie katastrofické nadpisy ?
No už je načase, odsúdiť, zavrieť, a venovať sa ďalšiemu grázlovi
Akou chce, Ja mám dve od Astry, a tretiu od Pfizeru
Keď to máš, je oveľa vyššia šanca že nehodu prežiješ
Aj ja Ti dám príklad, načo vyrábať autá z pásmi, airbagmi, dobrými brzdami, ABS, atd., ked sa zabijú aj taký čo to všetko v autách majú, chápeš pointe ?
Tieto stupídne , akože "diskusné" príspevky sú už trápne, toto nie je diskusia, tu si len nevzdelaný hlupáci vybíjajú svoje frustrácie, kedy to už konečne Pravda začne riešiť ? degraduje to už aj tak úbohosť plátku
Hej aj Rusi ukázali aký sú bojovníci, ked dostali nakladačku od maličkého Fínska, potom v Afganistane a Gruzínsku, Ukrajinci by ich tiež vyprášili raz dva, teraz by Rusi nebojovali za Rusko, mladý chcú žiť nie bojovať za Putina :-)
Nič sa nezomelie, Rusi žijú len z predaja ropy a plynu, bez peňazí zo západu by Rusko padlo samé, treba tam konečne vymeniť prezidenta a bude pokoj
A kedy ? však vojna začala napadnutím Poľska
Veru tak, aj Slovákom predali protilietadlovú loď, a teraz musíte platiť ešte aj parkuvné, bu bu bu USA
Daj si zmeniť lieky chlape, tie čo máš, sú už evidentne slabé :-)
Kolegovi zomrela 50+ ročná svokra, vo štvrtok má pohreb, nechápem ako mohla zomrieť, veď nebola zaočkovaná, keby sa bola stihla zaočkovať, tak by to bolo jasné
Hlavný troll, dnes je to riadna fuška, toľko hlúpostí produkuješ denne, strata času :-)
Odporúčame