A komu veríš ?
Taká výhra stojí za prd, radšej by som odstúpil tiež
To bude iste uvarený v Číne :-)
Umierajú hlavne nezaočkovany, súdruhovia čo sa boja iniekcie
To nie sú Rusi :-)
Už bude mať kde tá Vaša protilietadlová loď parkuvať, Slováci
Tak len študuj, Ty vedec, ja sa zaoberám príjemnejšími vecami, ako študovať nezmysly :-)
Potom ked budeš chorý tak nech Ta lieči ona, nie že budeš do seba pchať nejaké lieky zo západu
No jasné oni dostávajú prvotriedne vakcíny z KLDR, nie nejaké šmejdy z USA, veď v KLDR ešte nikto COVID nedostal, tam musia mať kvalitné vakcíny, však ?
Slováci ide Vám, už ste na dosah k prvenstvu, najhlúpejší národ v EU
Ale hádam by ste nechceli lieky z USA, od Pfizeru zadarmo, čo ? Slováci, alebo od kapitalistov zo západu, no fuj, prečo Vám nepošlú zadarmo bratia Rusi niečo
Ten Váš Fico je nehorázne drzý, arogantný, bez kúska sebakritiky a hanby, vo všetkom to čo napáchal sa ešte ukazuje, a Vy mu stále veríte, nonsens, v normálnej krajine by už sedel v base
To sú teda problémy, ako deti v škôlke sa správate
Slovenský dezoláti to raz dva vysvetlia britským vedcom, a ešte keby tak otvorili na Slovensku krčmy, to by videl celý svet aký ste odborníci
Tak ak by som si mal vybrať, tak 1000x radšej žiť v tom " zlom" Rakúsku, ako v Rumunsku :-)
To by si videl koľký by za také peniaze, ako sa dostávajú za také štúdiá, ponúkli deti aj u Vás, hlavne počerný
Je to celkom legálne, nemysli že strieľaš čo vidíš, platíš vopred, poľuješ len na to čo je povolené, ako v každom štáte, je tam sprievodca, ak nič netrafíš smola, peniaze nevracajú
Dnes sú celkom bežné lety malými súkromnými lietadlami, hlavne ak ideš na dovolenku do Afriky, spojenú z poľovačkou, a berieš si vlastné zbrane, to nemáš do linkového lietadla šancu dostať, viem z vlastnej skúsenosti
A kde si čítal že priletel linkovým lietadlom?
Odporúčame