Zatiaľ to dostali len očkovaný, ktorý mali ľahký priebeh ochorenia, vďaka vakcíne, som zvedavý ako budete zvládať u Vás na tom malom zaprdenom Slovensku, ked sa to rozšíri medzi populáciu, hlavne staršiu, už teraz Vám zomierajú desiatky-stovky ľudí denne, ste hanbou EU ,hneď po Rumunsku, spamätajte sa ľudia!


