Netrep, mama žije na SK , a nikdy predtým nedostala toľko ako tento rok, ten Váš Fico vždy len sľuboval, ale nikdy nedal
Netrep, mama žije na SK , a nikdy predtým nedostala toľko ako tento rok, ten Váš Fico vždy len sľuboval, ale nikdy nedal
Kludne im mohli dať aj 1000€ , zaslúžia si, majú smiešne platy
To znamená len to, že nakazených je 5x toľko ako sa denne nájdete testovaním
Afriku nechaj na Afričanov, Ty sa radšej zaujimaj čo sa deje u Vás , na tom zaostalom Slovensku, pozri si ako fungujú vyspelé krajiny, a ako Vy, vyspelá Európa končí na Morave
Di di , a už sa nevracaj, také lidi tu nepotrebujeme, a ber sebou aj Fica a Blboša Blahu
Ako myslíš, na veci to nič nemení, ste hanbou EU
Ty kokso, 113 mrtvych za deň, Vám ide Slováci, tu máme 11,z toho 9 nezaočkovaných, aj to sa mi zdá veľa
Mali to riešiť tak ako tu v Rakúsku, dať im pokutu, a nie peniaze ! doprosovať sa niekomu aby sa chránil, zomrie tak zomrie , jeho rozhodnutie
A to si sa kde dočítal ? hádam len nie v americkom googli , kde ti to preložil americký prekladač , v americkom windowse , a hádam tomu potom neveríš? veď to je všetko Americké
COVID si to pomaly pretriedi sám, zdravý a silný prežijú aj bez očkovania, starý a chorý, hlavne taký čo sa nedajú očkovať, umrú, príroda sa oklamať nedá, štát ušetrí
A čo mám robiť ked mám 50 ročného veterána, tam mám tiež vymeniť len tak hadičky a všetky tesnenia v karburátoroch a palivovom systéme ? aj by som do toho zainvestoval tých 1000€ len kde ich zohnať
Kedy konečne ľudia na Slovensku pochopia, že Fico na nich z vysoka ****, keby im chcel pomáhať mal na to už 12 rokov kým bol premiér, čo pre nich urobil? jemu ide iba o vlastné záujmy, dostať sa znovu k moci
Veriť takým zdrojom, je ako veriť Harabinovi, Kotlebovi , a Blahovi , nič v zlom
Neber dezolátom ilúzie, oni tak veria tabletkám pre koníky
Kto v Európe je na tom horšie ako Slovensko? 100 ľudí u nas nezomrie za 14 dní, a to je tu raz toľko obyvateľov
Hovorí sa , pre hlupáka každý hlupák, evidentne to u Teba platí
Keby ste tam nemali 30 rokov komunizmus mohli ste sa mať tiež dobre, 2500€ dôchodky ako máme tu, a nie 600€ ,veď je to na smiech
Odporúčame