Koho už zaujímajú volebné prieskumy, jedine agentúry, ktoré ich urobia na mieru tomu kto si ich objedná
Koho už zaujímajú volebné prieskumy, jedine agentúry, ktoré ich urobia na mieru tomu kto si ich objedná
Je to len taký humbuk teraz okolo toho, začne nová sezóna a prestane to už každého zaujímať, vždy to tak je
A kto bránil Hamiltonovi ísť pre novú červenú sadu? mohol ísť pre ňu aj on, ale Mercedes vedel že v tom prípade príde o prvenstvo na trati, sú to preteky, a má sa pretekať, nie krúžiť za safety carom
Lebo hlavne nezaočkovaný volia Fica a Kotlebu , a umierajú hlavne taký
Ak to takto pôjde ďalej tak Ficovi do volieb zomrie polovica voličov , smutné, ale je to fakt
Správne, tu u nás to tak už funguje, tak prečo by to nemohlo aj na SK, však ste po Rumunoch najnezodpovednejší národ
Už vidím ako sa 65 ročný ujo pri páse, bráni výpovedi
A už máte kde parkuvať tú protilietadlovú loď, Slováci ?
Vakcína zdecimovala len hlupákov, len oni z toho robia vedu, normálny ľudia sa dali zaočkovať, a viac to neriešia
Názor Homolu nikoho nezaujíma, je to len bezvýznamný panáčik
Tak sa tam odsťahuj, tam Ta nikto nebude nútiť do očkovania, budeš tam mať raj na zemi
U nás zatial z práce odchádzajú len taký, čo sa nechcú dať zaočkovať, čas majú do konca januára, potom výpoveď za nedodržanie interných nariadení, alebo neplatetené voľno z dôvodu prekážky na strane zamestnanca
Sa bojíte jednej dávky, tento sa nebál 10tich za deň,
Novozélanďan šel na vakcínu proti covidu desetkrát, chtěl si vydělat
Kto by už mal záujem o takú vyzobanú slnečnicu
Na oddeleniach JIS a OAIM je 580 pacientov, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 293 osôb, z nich nie je zaočkovaných 88 percent.
Toto hovorí za všetko, kto už teraz tomu nerozumie, je hlupák, a na takého je aj tej vakcíny škoda
Mercedes to chcel fér, a preto trvali na tom, aby sa preteky dojazdili za satety carom, to je férovosť ako hrom, ked nemôžeš predbiehať, to nevymyslíš :-) , celú sezónu mal viac šťastia Lewis, dnes mal viac šťastia Max, je to šport, treba to brať športovo
žeby lobby farma firiem? nikdy nevieš :-)
Zatiaľ to dostali len očkovaný, ktorý mali ľahký priebeh ochorenia, vďaka vakcíne, som zvedavý ako budete zvládať u Vás na tom malom zaprdenom Slovensku, ked sa to rozšíri medzi populáciu, hlavne staršiu, už teraz Vám zomierajú desiatky-stovky ľudí denne, ste hanbou EU ,hneď po Rumunsku, spamätajte sa ľudia!
Odporúčame