Takýchto prípadov je veľa, aj ja poznám takých ľudí čo teraz majú výčitky lebo "nedovolili" očkovať príbuzného, ktorý zomrel na COVID ked ho dostal
Takýchto prípadov je veľa, aj ja poznám takých ľudí čo teraz majú výčitky lebo "nedovolili" očkovať príbuzného, ktorý zomrel na COVID ked ho dostal
Keď nie sú niekomu drahé cigarety za 4€ ,tak nemôže byť ani maslo za 3€, či je to dnes 3€
No idem sa pobaviť na hláškach tunajších "odborníkov" na všetko :-)
Kto má jeden gram, ten má to toho vždy viac
11:08 SVET V Poľsku po podaní vakcíny proti covidu doposiaľ neevidujú žiadne úmrtie.
Po aplikovaní viac ako 43-miliónov dávok vakcín tam zaznamenali zhruba 16 000 hlásení o nežiadúcich účinkoch, pričom väčšinou išlo o bolesti v mieste vpichu.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22799434/koronavirus-…
Ja tam vidím Luboša Blahu
To bude isto preto že sa dali zaočkovať mRNA vakcínou, si zabudol dodať
Vieš, tu je o niečo viac áut ako u Vás na lazoch
A cigánov čo to podpálili ako potrestali ?
A kto má za Teba riešiť tvoj plat? nájdi si prácu kde budeš spokojný z platom, tak to robia normálny ľudia tu u nás
Vlhová už skončila lebo je očkovaná mRNA vakcínou , to som sa dozvedel v jednej diskusii tu na Pravde, od miestneho "vedca" , len nechápem prečo neskončila aj Shiffrinová , ked je tiež očkovaná, vie mi to nejaký miestny "vedec" na mRNA vakcíny vysvetliť ?
Nedať dôchodcom žiadne peniaze za očkovanie, platiť im za to aby si chránili zdravie, nie je dobrá cesta, ked sa nechce očkovať, jeho vec, COVID si to preberie sám, kto je a kto neje, čím skôr sa to preriedi, tým lepšie, rozhodli sa pre také riešenie tak nech ho majú
Však nevieš Anglicky, čo tu stále mudruješ, Ty vedec
Nech sa páči odchod do KLDR, tam nie je žiadny COVID ,ani internet, aspoň nebudeš vypisovať také hlúposti
A prečo, ja sa už teším, že tam pôjdem cez vianoce
Presne tak, jediné riešenie je referendum a otvorené krčmy, si magor, Fica nezaujímajú ľudia ale len jeho preferencie, odvolíš a skap, to je jeho myslenie, čapice dole
Gratulujeme, Slovensko atakuje prvenstvo v EU, cez 15 000 obetí
PCR testy za včerajšok odhalili 7 049 infikovaných, viac ako 70 percent z nich nebolo zaočkovaných.
Vykonalo sa tiež 47 747 antigénových testov. Pozitívny test malo 1775 ľudí, z ktorých viac ako 74 percent nebolo zaočkovaných.
V nemocniciach je 3 503 pacientov.
Na JIS a OAIM je 629 pacientov, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 299 ľudí. VIAC ako 82 percent nie je zaočkovaných, alebo má len jednu dávku očkovacej látky.
Ja mám kamaráta kde ochorela celá rodina, on ,manželka, malá dcérka, a svokra, všetci boli pozitívny okrem neho, tri krát sa bol testovať na AG, vždy negatív, všetci ľahký priebeh, on týždeň v horúčkach slabý ako mucha
Odporúčame